perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AVM OGS SİSTEMİ

Avm ogs sistemi, alışveriş merkezleri otoparklarına yapılacak olan girişlerin çok daha kontrollü bir hal alması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları alışveriş merkezlerinin dışında da oldukça geniştir. Özellikle sitelerde de oldukça sık olarak tercih edilmektedirler. Avm ogs sistemi; avm ogs sistemi bariyeri, avm ogs sistemi kontrol paneli, avm ogs sistemi etiketleri ve avm ogs sistemi programı ile birlikte kullanılmaktadır. Sistemi bu şekilde tamamen aktif olarak kullanabilirsiniz. Sistemin en önemli elemanlarından bir tanesi şüphesiz ki; bariyerlerdir. Çünkü araçların geçişlerini engelleyen de geçiş yapmalarına izin veren eleman da bariyerlerdir. Avm ogs sisteminde kullanılmakta olan bariyerler, firmamız tarafından satışa çıkarılmış olan Avax markalı bariyerlerdir. Bu bariyerler, oldukça sağlam ve kalitelidir. Üstelik Perkotek olarak Avax bariyerlerin ülkemizde dağıtıcılığını yaptığımız için de fiyatları da oldukça uygundur. Bu bariyerlerin avm ogs sisteminde kullanılmakta olan iki farklı gövdeli modeli yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi elektrostatik boyalı gövdedir. Elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan avm ogs sistemi bariyerleri, iç ortamlarda güvenle kullanılabilirler. Diğeri de paslanmaz çelik bariyerlerdir. Paslanmaz çelik gövdeli olan avm ogs sistemi bariyerleri ise dış ortamlarda yer alan otoparkların girişlerinde kullanılmaktadırlar. Bu bariyerlerin zaman kontrol özelliği de bulunur. Siz o an otoparkta olmasanız bile zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolunu ayarlayarak, istediğiniz zaman diliminde kolayca kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Avm ogs sistemi bariyerleri, sensör kontrolü özelliğine de sahiptirler. Bu özellikleri ile normalde araçların geçişleri sırasında bariyer kolu altında herhangi bir araç var ise bariyer kolu dışardan tetiklense bile kapanmaz. Güvenlik sensörü, kolu kapanmasını engellemektedir. Bu sayede de olası kaza durumlarının önüne kolayca geçilebilmektedir. Bir diğer özellikleri de opsiyonel olarak akü ile kontrol edilebilir olmalarıdır. Akü kontrolü sayesinde normalde elektrik kesintisi yaşamanız durumunda akü devreye girerek kullanıma devam etmenize imkân tanımaktadır. Avm ogs sistemi bariyerlerinin kol uzunlukları da her modelinde değişiklik göstermektedir. Genel olarak kol uzunluğu altı metre, beş metre, üç metre ve ara uzunluklarda değişir. Otoparkınıza giriş yapılacak olan alanın uzunluklarına göre bu kol uzunluklarından herhangi birini tercih ederek kolayca kullanabilirsiniz.

Avm ogs sisteminin nasıl kullanılacağından bahsedelim. Bu sistemleri kullanmak için öncelikle bariyerlerin ve kullanılacak olan avm ogs sistemi antenlerinin, otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Bu işlemden sonra da araçlara özel olarak etiketlerin tanımlanmaları gerekmektedir. Araçlara tanımlanacak olan etiketler, cam etiketler veya plastik etiketler olmak üzere iki farklı çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Cam etiketler ya da kâğıt etiketler olarak bildiğimiz bu etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Plastik etiketler ise araçların plakalarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Hangi etiketin kullanılacağı sizin tercihinize göre kalmış olmakla beraber, bu etiketler antenlere araçların bilgileri ile tanıtılmaktadırlar. Araçların plaka, ruhsat vb. bilgileri ile tanımlandıklarında, etiket okutulduğunda avm ogs sistemi programı üzerinde, giriş yapmak isteyen araca dair bütün bilgiler kolayca bulunabilmektedir. Günümüzde avm ogs sistemi bu şekilde güvenilir olduğunu kanıtladığından ötürü çok daha geniş alanlarda tercih edilmektedir.

Avm ogs sistemi hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Avax markasının ülkemizde dağıtıcılığını yaptığımız için çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Avm ogs sistemi fiyat teklifi için info@perkotek.com üzerinden alanında profesyonel ve uzman satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları