perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK OTOPARK SİSTEMLERİ FİYATLARI

Otoparklarda araçların geçişlerini kontrol altına almak için ve bir onay doğrultusunda araçların geçişlerine izin verilmesi için kollu bariyer sistemleri kullanılması gerekmektedir. Kollu bariyer sistemleri yalnız başlarına uzaktan kumanda sistemi ile ya da tek bir merkezli olarak yönetilerek çalışırlar. Bariyer sistemini otomatik olarak çalışacak hale gelmesi için araç geçiş sistemleri uygulanması gerekir. Günümüzde en son teknoloji olarak otoyollarda da kullanılan HGS geçiş sistemleri uygulanmaktadır. Perkotek firması olarak kollu bariyer sistemleri ve HGS geçiş sistemleri için Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası ile kullanıcılarımıza ürünler tedarik etmekteyiz. Otomatik otopark sistemleri fiyatları bakımdan Türkiye distribütörü olmamızın da avantajıyla firmamız tarafından satışlardadır. Ayrıca tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için fiyatlarımız Türkiye genelinde sabittir.

İlk etap bulunması gerekenlerden olan kollu bariyer sistemleri Avax markası ile stoklarımızda bulunup kullanıcıların ihtiyaçlarına farklı modellerde gruplanmıştır. DZ ve MN modeli olarak ikiye ayrılan bariyer sistemleri, kol uzunlukları ve kol tiplerine de kendi içlerinde ayrılmaktadır. 3 m kol uzunlukları ile DZ 3 ve MN 3 bariyer sistemleri yanı sıra 6 m kol uzunlukları ile DZ 6 ve MN 6 bariyer sistemleri standart kol çeşitleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Standart kolun dışında 5 m kol uzunluğu ile MN 5 saçaklı bariyer sistemi de sunulmaktadır. Bu bariyer sisteminde kolunda bulunan ve aşağı doğru uzanan saçaklar aracılığı ile bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerinde önüne geçilmektedir. Tüm bariyer modellerimizde kol mesafeleri maksimum uzunluklarının altına kısaltılabildiğinden kurulacakları bölgelerdeki araç geçiş noktalarının dar ya da geniş bir alana sahip olması bir sorun teşkil etmeyecektir. Darbelere karşı dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarında bariyer mekanizmasının ve ana kartının hasar görmeleri de engellenmiştir. DZ otomatik otopark sistemleri fiyatları, MN otomatik otopark sistemleri fiyatlarına göre oldukça uygundur. 

Otopark altyapısında bir bariyer sistemi yok ise artık Avax bariyer sistemine sahipsiniz. Bariyer sisteminin otomatik olarak çalışması için ise Avax HGS geçiş sisteminin bariyer sistemine entegre edilmesi yeterli olacaktır. Bariyer sisteminin bulunduğu noktalara kurulacak HGS antenler ile HGS panel arasındaki bağlantılar sayesinden panele önceden tanımlanmış etiketler ile sisteminiz aktif olarak çalışır halde olacaktır. Bu şekilde panele tanımlı etiketlerin bulunduğu araçlar geldiğinde HGS sistem bariyer sistemine otomatik olarak açılması için komut gönderecektir. Aksi halde bariyer kapalı kalacağından abone olmayan araçlar geçiş yapamayacaktır. Sistem bu şekilde offline moda alınarak çalışabileceği gibi bir bilgisayar aracılığı ile online moda alınarak da çalışabilir. Online moda alındığında kullanıcılara araç geçişleri için kurallar tanımlanabilir. Ayrıca detaylı raporlama modülü ile otopark kullanımı hakkında istenilen raporlar oluşturulabilir. Bu kurallar sayesinde gelen araçlar sisteme tanımlı dahi olsa kullanıcı için istenilen koşullar sağlanmadığında bariyer sistemi açılmayacaktır. HGS antenlerin okuma mesafeleri panel programı aracılığı ile 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiğinden kurulacak olan bölgede konum olarak bir sorun yaşanmayacağından etiket algılanması ile ilgilide bir sorun doğmayacaktır. HGS sistemler genel olarak dış ortamlarda kullanılacağı için kesinlikle su geçirmez olup elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleriyle de dış etkenlerden doğabilecek yıpranmalara karşı dayanıklıdırlar.

Otopark sistemleri ile ilgili yaşanabilecek sorunlar doğrultusunda destek ekibimiz ile irtibata geçilerek ilk etapta yaptıracakları yönlendirmeler sonucu kullanıcıların sistemlere müdahale etmeleri sağlanır. Eğer yapılan bu müdahaleler sonrasında ya da otopark sistemlerine müdahale edecek kullanıcı taraflı bir yetkili olmaması durumunda destek ekibinden alınan randevu ile teknik ekiplerimizin yönlendirilmesi sağlanarak sorunların yerinde giderilmesi yapılmaktadır. Otomatik otopark sistemleri fiyatları için 0850 811 80 00 numarsını tuşlayarak bizi arayınız! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler