perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK OKUMA CİHAZI FİYATLARI

Personellerin maliyetleri işletmelerin en önemli giderleri arasında yer almaktadır. Bu giderlerin en başında da personellerin takip edilmesine harcanan maliyetler gelmektedir. Bu maliyetlerin her zaman doğru şekilde yapılabilmesi ve takip esnasında giderlerin en uyguna mal edilmesi gerekliliği bulunmaktadır. Bu gereklilik sayesinde personel devam kontrol sistemleri de günümüzde çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Personel takip sistemleri ile personel takibinin çok daha hızlı ve hatasız yapılması sayesinde de her geçen gün daha geniş alanlara ulaşılmaktadır. Öyledir ki; günümüzde artan personel takip ihtiyacı ve rekabet şartları ile beraber personel sayısı bir işletmede ister 10 olsun isterse 10.000 olsun, takip gerekliliği doğurmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanmaması, personel giriş ve çıkışlarında disiplinsizliğe ve buna mutabık olarak da iş gücünden ve performansından kayıplara neden olmaktadır. Ancak günümüzde sıkça tercih edilen parmak okuma cihazı ile personel takip işlemleri çok daha kolay bir hal almış ve oluşabilecek olan disiplinsiz tüm durumlar bu sistem ile engellenebilmektedir. Parmak okuma cihazı fiyatları da kullanılacak olan cihazın modeline göre farklılık gösterebilmektedir.

Parmak okuma cihazı fiyatları uygunluğu ile bu cihazlar genellikle personel takibi yapmak amacıyla tercih ediliyor olsa da aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi yapmak için de kullanılmaktadır. Personel takibi ile parmak okuma cihazının oldukça sık tercih edilmesinin en büyük nedeni, parmak izi okuyucu cihazlara duyulan güvendir. Çünkü bu cihazlar, kusursuz parmak izi teknolojisini kullanmaktadır. Parmak izi, elin uç kısmında yer alan ve eşsiz – benzersiz yapıda olan izdir. Bu iz, her insanda farklı bir algoritmaya sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda her insanın her parmağında da farklılık göstermektedir. Bu sayede parmak izi cihazları, çok daha güvenlikli olduğunu ispat etmiştir. Personel takibi yaparken her personelin kendine özgü bir parmak izi id numarası bulunur. Tüm parmak izleri birbirinden farklı olduğu için aynı zamanda her personele özel de bir parmak izi id’si bulunmaktadır. Böylece personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması asla mümkün olmayacaktır. Başlarda personel takip etmek için kullanılan bu cihazlar, sonraları sadece geçiş kontrolün dışında kullanılmaya da başlanarak personel takibinde bu şekilde muazzam sonuçlar elde edilmiştir.

Parmak okuma cihazlarında farklı pek çok model bulunmaktadır. Bu modellerde kullanıcı kayıt kapasitesi farklılık göstermektedir. Uygun parmak okuma cihazı fiyatları ile genel olarak tüm cihazların parmak izi kayıt kapasiteleri 1.000 ile 10.000 arasında değişiklik göstermektedir. Bu kapasitelerden herhangi biri personel sayınıza muhakkak uygun olacaktır. Ola ki; personel sayınız 10.000’den fazla oldu. Bu durumda da birden fazla parmak izi okuma cihazını tek programdan üzerinden bir arada kullanabilme desteği sayesinde harika sonuçlar elde edebileceksiniz. Parmak izli pdks sistemlerinde devamlılık ve verim elde edilebilmesi açısından da çalışanların hem sağ hem de sol parmağının tanımlaması da önemli bir husustur. Bu açıdan da tanımlanacak olan personellerin aynı anda birden fazla parmağının tanımlanmasından yanayız. Bunun nedeni parmaklarda oluşabilecek olan kesik, çizik veya deforme gibi durumların söz konusu olabilecek olmasıdır. Şöyle düşünelim; bir personel cihaza sağ işaret parmağını tanımladı ve geçiş yaparken bu parmağı kullandı. Bu parmağında kesik olması gibi bir durumda, iş yerine geç geldiği halde bunu bahane ederek parmağının okunmadığını iddia edebilir. İşte bu tarz bir sıkıntıdan kurtulmak için birden fazla parmak izi tanımlaması yapılabilmektedir. Üstelik Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Pass parmak izi sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz için uygun parmak okuma cihazı fiyatları firmamızdan mal etme imkânı bulunmaktadır. Bunun için de parmak izi cihazı satın almadan önce mutlaka bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Neden güven ve kontrol için daha fazla vakit kaybedesiniz ki?

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler