perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bariyer Fiyatları Ankara: Başkentte Ekonomik Güvenlik Çözümleri!

Satışını yapmakta olduğumuz bariyer fiyatları Ankara ilçemizde, oldukça uygundur. Bariyer fiyatları Ankara teklifi almak isterseniz, 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak alanında uzman ve profesyonel satış müdürlerimizden teklif alabileceğinizi unutmayın. Peki, bariyer fiyatları Ankara uygunluğu ile bariyerler hangi alanlarda kullanılabilir ve ne amaçla kullanılırlar? Avax bariyerler, günümüzde birçok farklı otoparkta tercih ediliyor. Sitelerde, hava alanlarında, hastanelerde, plazalarda, okullarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, askeriyelerde yer alan otoparklarda, plazalarda, işletmelerde ve buna benzer birçok alanda kullanılıyor. Tüm bu aklanlarda tercih edilen otopark bariyerlerimizin modelleri de farklılık göstermektedir. Kullanılan bariyerlerimizin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarında değişmektedir. Bu sayede kullanılacak olan alandaki geçiş genişliğine uygun olarak bariyer kolları kısaltılabilir ya da o alana uygun olan kollar kullanılabilir. Bariyerlerimizin en önemli özelliklerinden bir tanesi de hem iç hem de dış ortamlarda kullanılabilir olan modellerinin bulunmasıdır. İç ortamlarda kullanılan ve bariyer fiyatları Ankara uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Bu bariyerlerimiz iç ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sorun yoktur. Dış ortamlarda kullanılan bariyerlerimizin gövdesi ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik gövdeli bariyerlerimiz, suya karşı dayanıklılık gösterdiği için dış ortamdaki hava koşullarından asla etkilenmeden güvenle çalışabilmektedir. Yani her türlü alan uygun olan bir model bulabilmeniz daima mümkün olacaktır.

Otoparkların giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmanızı sağlayacak olan bariyerlerimizi ogs (otomatik geçiş sistemi) ve hgs (hızlı geçiş sistemi) olarak da kullanabilirsiniz. Tabi ki bunun için beraberinde otopark anteni, araç etiketleri, otopark takip yazılımı ve otopark antenlerinin bir arada kullanılması gerekmektedir. Peki, nasıl? Öncelikle otopark bariyerlerinin, otoparkların giriş ve çıkışlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da antenlerin giriş alanlarına montajı yapılır. Antenlerin uzak mesafeler için de kullanılabilir olan modelleri olması, araçların etiketlerinin uzak mesafelerden de görülerek, bariyerlere tetik verilmesini ve bu sayede de geçişlerin yapılmasını sağlamaktadır. Bu sistemlerde kullanılacak olan etiketlerin de iki farklı modeli bulunur. Sert plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Kâğıt etiket olarak adlandırdığımız etiketlerimiz ise araçların camlarında kullanılabilir olan etiketlerdir. Bu etiketlerden hangisini kullanacak olduğunuz tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Etiketlerin her araç için özel olarak tanımlanması gerekir. Tanımlı olan etikete sahip araç, otoparka geldiğinde etiketi anten tarafından okunarak bu bilgi panele gönderilir. Panel etiketin bilgisini kontrol eder ve tanımlı ise bariyere bu bilgiyi gönderir ve kolun açılmasını sağlar. Bu sayede kontrollü geçişler sağlanmış olacaktır.

Bariyer fiyatları Ankara modellerinde fiyatların uygunluğu Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinin tamamında geçerlidir. Satın almak için ya da çok daha fazlasını öğrenmek için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler