perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bariyer Kapı Fiyatları: Kaliteli ve Ekonomik Seçenekler!

Bariyer sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol altına alınabilmesi için kullanılan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde aynı zamanda otopark güvenliği de elde edilmektedir. Perkotek Teknoloji olarak Avax bariyer kapı sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu yüzden Avax bariyer kapı fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Bariyer sistemleri uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton ya da çift buton kontrolü… Tek buton kontrolünde bariyer koluna tetik vermek için butona basıldığında her seferinde bir sonraki geçiş komutuna geçmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Bu butonlardan ilki ile bariyer kolu açılmakta ve diğer buton ile de bariyer kolu kapanmaktadır. Yani bariyeri kontrol etmek oldukça basittir. Üstelik Avax bariyerler, zaman kontrol özelliğine de sahiptirler. Zaman kontrolü sayesinde bariyerinizin kolunun istediğiniz bir zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Geçiş tetiklemeleri için de kuru kontak verebilen bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik gösterir. Giriş alanına göre de bu bariyer kollarından ihtiyacınızı karşılayacak olanın tercih edilmesi gerekli olacaktır.

Bariyer kapı fiyatları, kolun teleskobik mi yoksa saçaklı olduğuna göre de değişebilir. Akıllı kollar, bariyerin aşağı ve yukarı doğru hareket etmesi durumunda herhangi bir kontrol ünitesi ile tetiklendiğinde bile kolun aşağı yönlü hareketi sırasında altında kalan bir maddeyi hissederek yukarı yönlü hareket etmesi ve aşağı yönlü hareketi bitirmesi, 0.7 saniyedir. Ayrıca yukarı hareket sırasında cismi algılayarak durma süresi ise 0.3 saniyedir. Ayrıca çarpma durumunda kol, kırılabilir olarak da üretilmektedir. Bariyerlerin sistemleri de mikro işlemci kontrollüdür. Elektronik devreleri üzerinde yer alan tüm opsiyonel özellikler, daima kullanıma hazırdır. Çevre bağlantıları da takılarak sistemi her zaman masrafsız olarak geliştirebilmek de mümkün olacaktır.

Bariyer kapı sistemleri, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilmektedir. Bariyer kapı fiyatları, akü ile kullanılırsa fiyatı değişmektedir. Akü şarj ünitesi ve akü sayesinde elektrik kesildiğinde akü devreye girerek bariyeri kullanıma devam etmenize imkân tanımaktadır. Genel olarak bu sistemlerin kullanımları çok basittir. Bariyer kolunun üzerinde bulunan kırmızı bantların üzerinde “STOP” yazmaktadır. Bu yazı, geceleri de görülebildiği için güvenilir geçişler gece saatlerinde de devam edecektir.

Güvenlik sistemlerine bağlanılarak bariyer kapı sistemlerini sürekli olarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca deprem, yangın veya afet gibi acil alarm durumlarında da serbest geçişe imkân sunmaktadır. Müşteri isteklerine bakılarak da istenilen tüm besleme gerilimi şartları da sağlanabilmektedir. Bariyer sistemlerimiz iki sene boyunca garantili olmakla birlikte 10 sene boyunca da yedek parça garantisine sahiptir. Bariyer sistemleri yüz tanıma sistemleri, parmak izi sistemleri ve kartlı geçiş kontrol sistemleri ile de tetiklenebilmektedir. Bariyer kapı fiyatları, pdks cihazlar ile kullanılırsa fiyatı değişmektedir. Hangi cihazı tercih edeceğiniz tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Satın almak için daha neyi bekliyorsunuz? Montaj kiti sayesinde hızlı ve basit olarak kurulum sağlanan bariyerlerimiz ile siz de sürekli güvende olacaksınız.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler