perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AVAX BARİYER

Ücretli otoparklarda ya da ücretsiz otoparklarda kullanılmak üzere hazırlanmış Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası ile tüm Avax bariyer otomasyon sistemleri ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz. Tam anlamıyla bir otopark otomasyon sisteminde bulunması gerek otopark kapısına kurulacak bir otopark geçiş sistemi, bu sistemi otomatik olarak kullanılmasını sağlayacak bir abonman okuma sistemi ve bu iki sistemi de senkronize olarak çalıştıracak bir otopark yazılımı gerekmektedir.

Otopark kapısına kurulacak olan sistem ya bir Avax bariyer ya da hali hazırda bulunan bir yana kayar kapının sistemle entegreli olarak çalıştırılmasıdır. Bu hususta Avax markası altında bulunan Avax bariyer MN ve Avax bariyer DZ modelleri ile bariyerler ya da Avax markalı yana kayar kapı motorumuzdur. Yana kayar kapı motoru ile otoparkınıza ait olan kapının insan gücü gerektirmeden otomatik olarak çalışması sağlanmaktadır. Kurulacak olan bariyerlerle ise geçiş noktasından bir kapı yoktur ve bu noktada set görevi gören en az bir bariyer vardır. Her bu iki sistemde Türkiye hava koşulları düşünülerek tasarlandığından çalışma sıcaklığı olarak bir sorun yaşanmadan Türkiye’nin birçok bölgesinde çalışabilmektedir. Dış ortamlara uygun olarak üretilen bu sistemlerde ürünlerin korunması için kurulması gereken bir düzenek gerektirmediğinden ekstra bir maliyet söz konusu değildir. MN ve DZ modellerinde bulunan; MN 6, MN 3 ve DZ 6, DZ 3 ürünleri ile 6 m ve 3 m kol mesafeleri sağlanarak hizmet verilmektedir. Ayrıca Avax bariyer MN modelinden bulunan MN 5 ürünü ile 5 m kolu mesafesi sağlanır ve bu modelde kol altında bulunan saçaklar sayesinde geçiş kontrol güvenliği arttırılmış olur. Tüm bu Avax bariyer modellerinde kol mesafeleri maksimum limitlerin altına kısaltılabildiğinden farklı her türlü kol mesafelerinde kullanılabilirler. Bütün opsiyonlar düşünülerek hazırlanan ana kartları ile çalışma şekilleri yönetilebilir. Ana kartında bulunan acil durumlarda devreye giren modül ile sistem tek bir hareketle manuel olarak devre dışı bırakılabilir. Bu ek olarak otopark alt yapısında bulunan bir güvenlik sistemi var ise acil durumlarda güvenlik sisteminin vereceği komutlar bariyer ana kartına iletilerek otomatik olarak devre dışı bırakılması da söz konusudur.

Otopark geçiş sistemlerinde herhangi birine uygulanacak okuma sistemi ile kullanıcılar geçişlerini otomatik olarak sağlayabileceklerdir. Bu sistemler kartlı geçiş, parmak izli geçiş yüz tanımalı geçiş gibi aklınıza gelebilecek her türlü geçiş sistemi olabilir. Ancak bunların arasında en yaygını olan günümüz teknolojileri ile sonra teknoloji olarak çalışan HGS ve OGS okutmalı geçiş sistemleridir. Bu sistemler için karayollarında kullanılan sistemler ile ilişki kurabilirsiniz. Çalışma mantıkları aynıdır; tek farkları karayollarında her ne olursa olsun geçişiniz tamamlanmaktadır, Avax bariyerde ise eğer geçiş hakkınız yok ise bu sistem size onay vermez. Okuma mesafeleri 0 m ile 50 m arasında ayarlanabilir olduğundan otopark kapısından bulunan geçiş noktasının dar ya da geniş bir alanda olması bir dezavantaj olmayacaktır. Bu teknoloji kullanılacak bir otopark programı ile bariyer arasında iletişimi sağlayacak bir aracıdır.

Perkotek yazılımları arasında bulunan otopark programı bu sistemlere entegre edilerek tam bir otopark otomasyon sistemi sahibi olunmuş olacaktır. Bu yazılım ile kullanıcılar için gerekli yetkilendirmeler ve kısıtlamalar yapılabilmektedir. Ayrıca kullanıcıların abonelik takipleri de bu yazılım aracılığı ile yapılabilir. Otopark muhasebesinin tutulmasında kullanacağınız bu yazılım size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Avax bariyer otomasyonunun da bulunan bu yazılım ile kullanıcı bazlı ya da genel raporlar ile otoparkın işleyişi hakkın detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler