perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bariyer Kapı Sistemleri Fiyatları: Her Bütçeye Uygun!

Bariyer kapı sistemleri fiyatları, kullanılacak olan bariyerlerin farklı modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden bariyer kapı sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Bunun için öncelikle kullanılacak olan bariyerlerin belirlenmesi gerekmektedir. Bu bariyerlerin kol uzunlukları, farklı modellerinde değişiklik göstermektedir. Bu sebepten ötürü bariyer kapı sistemleri fiyatları, bu uzunluklara göre de değişiklik göstermektedir. Bariyerlerimizin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu sayede otoparkın giriş ve çıkış alanları, o uzunluğa uygun olarak boylu boyunca kapanabilecektir. Böylece yabancı araçların giriş ve çıkışları da kolayca engellenebilecektir. Bu da otoparkların 7/24 güvende olmasını sağlayacaktır.

Bariyer kapı sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, çok geniş ve farklı alanlarda kullanılmaktadırlar. Bu bariyerlerin iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunur. İç ortamlarda kullanılan modelleri, elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde herhangi bir olumsuz hava koşuluna karşın bile güvenle kullanılabilir. Suya karşı dayanıklı olduğu için dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca olmayacaktır.

Bariyer kapı sistemleri fiyatları kadar bu bariyerlerin ne amaçla kullanılabilir olduğu da çok merak edilmektedir. Avax bariyerleri, sadece araçların giriş ve çıkışlarını kontrol altına almak için kullanabileceğiniz gibi dilerseniz hgs ya da ogs sistemleri içerisinde de kullanabilirsiniz. Bu sistemler içerisinde otopark bariyeri, araç kontrol paneli, araç kâğıt ya da sert etiketleri, otopark yazılımı ve araç antenlerinin bir arada kullanılması gerekmektedir. Sistemleri aktif olarak kullanabilmek için öncelikle araçların giriş ve çıkış alanlarına antenlerin montajı yapılmalıdır. Bu antenler, yaklaşık olarak 50 metrelik alanlara kadar okuma yapabilirler. Daha sonra her araca uygun olarak etiket tanımlanması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler olarak iki farklı modeli bulunur. Sert etiketler araçların plakalarına takılarak, kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Bu etiketlerin, araçların ruhsat ve plaka bilgileri ile kayıt edilmesi gerekmektedir. Tanımlı olan etikete sahip araçların otoparka giriş yapması ile birlikte etiket anten tarafından görülecek ve bariyer kolu açılacaktır.

 

Bariyer kapı sistemleri fiyatları uygunluğu ile bariyer sistemlerini kullanmak bu kadar basittir. Tanımlı olan etikete sahip olmayan yabancı ya da misafir araçlar otoparka asla giriş ve çıkış yapamayacaktır. Bu da otoparkların her zaman için çok daha güvenli ve konforlu olmasını sağlayacaktır. Siz de bariyer kapı sistemleri fiyatları teklifi almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz ile 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek sağlam ve kaliteli bariyerlerimizi yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler