perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
BARİYER KOLU FİYATLARI

Bariyer sistemleri, geçiş güvenliğinin sağlanması ve otoparklarda geçişlerin kontrollü bir biçimde yapılabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemleri kullanmak çok kolaydır. Öncelikle giriş ve çıkış yapılacak olan alana bir adet ya da bu alanın genişliğine göre birden fazla bariyer montajı yapılmaktadır. Montajı yapılacak olan bu bariyerin kol uzunlukları, bariyerin modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik gösterebilir. Bu bariyer kolu fiyatları da uzunluklara göre farklılık gösterecektir. Bariyer kolu fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Bunu firmamızı arayarak alanında profesyonel ve uzman satış danışmanlarımızdan teklif şeklinde alabilmeniz mümkündür.

Bariyer kolu, zaman kontrol özelliğine de sahiptir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolunun belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması mümkün olacaktır. Zaman kontrollü bariyer kolu fiyatları, bariyerin MN veya DZ oluşuna göre farklılık gösterecektir. Aynı zamanda Avax bariyerler, akıllı kollu olarak tabir edilmektedir. Akıllı bariyer kolu, yukarı ve aşağıya doğru hareket etmesi sırasında kendisine dokunmakta olan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilecektir. Emniyet sensörünün dışında kalan durumlarda da bariyer kolunun aşağı yönlü hareket etmesi durumunda bu bariyerin altında kalan bir maddeyi algılayarak yukarı yönlü bir hareket sergilemesi, 0,7 saniyedir. Bariyerin yukarı yönlü hareketi sırasında ise hareket ettiği yöndeki bir cismi algılaması ve bu cisme tepki vermesi de 0,3 saniyedir. Bariyer kolu fiyatları, akıllı kol olmasına bakılarak da farklılık gösterebilmektedir.

Avax bariyer kolu fiyatları, bariyer kolunun saçaklı kol, akıllı kol vb. olmasına göre değişmekle birlikte, sistemin tamamının fiyatı da beraberinde kullanılacak olan ünitelerin sayısında göre değişir. Avax bariyerler ile birlikte otopark kontrol paneli, otopark takip yazılımı, otopark anteni, otopark anten etiketleri bir arada kullanılmaktadır. Geçiş yapabilmek için öncelikle bariyerlerin ve antenlerin otoparkın giriş alanına monte edilmesi gerekir. Daha sonra da her araç için farklı bir etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Tanımlanan etiketleri otopark anteni gördüğünde anten, panele bir sinyal göndermektedir. Daha sonra panel etiketin bilgisini otopark takip yazılımı üzerinden kontrol etmektedir. Tanımlı olan etiketler okutulduğunda bariyer kolu açılarak geçiş yapma izni verilecektir. Etiket tanımlı değilse de bariyer kolu kalkmayacak ve geçiş yapılmayacaktır.

Avax otopark bariyeri sistemleri, akü ile de kontrol edilebilmektedir. Akü ile kontrol edilen bariyerler, elektrik kesildiğinde akü devreye girdiği için kullanıma devam edilebilir. Akü sayesinde bariyer kolu 250 kez açma ve kapama yapma imkânı sunmaktadır. Bariyer kolu fiyatları, akü ile kontrolleri için farklı fiyatlandırmalara sahip olabilmektedir.

Avax bariyer sistemleri iki sene boyunca da garantilidir. Üstelik montaj kiti sayesinde bariyerlerin montajı çok kolay olarak yapılabilecektir. Acil alarm modu ile de herhangi bir afet, deprem, yangın gibi acil alarm durumunda güvenlik sistemlerine bağlanılarak kontrol imkânı bulunmaktadır. Müşterilerin isteklerine bakılarak da tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İç ve dış tüm mekanlar için farklı özellikler gösteren Avax otomatik bariyer sistemleri sayesinde siz de geçişleri kontrol altına alacak, güvenli otoparklar elde edeceksiniz. Bariyer kolu fiyatları ve sistemin tamamı için fiyat teklifi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler