perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AVAX TURNİKE SİSTEMLERİ

Avax turnike sistemleri, geçişlerin kontrol altına alınması için kullanılmakta olan ve aynı zamanda geçiş kısıtlamaları da yapabilmenizi sağlamakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller; bel turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri, boy turnikeleri ve engelli geçiş turnikeleridir. Bu turnikelerden hangisinin kullanılacak olduğu tamamen kullanacağınız alana ve ihtiyacınıza göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak fiyatları oldukça uygun olan bu turnikelerin bel turnike modellerinden bahsedelim. Bel avax turnike sistemleri, üç kollu olan turnikelerdir. Bu turnikeler, iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere farklı gövde özellikleri ile üretilmektedirler. İç ortamlarda kullanılabilir olan modelleri elektrostatik boyalı olup dış ortamlarda kullanılabilecek olan modelleri ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Suya karşı dayanıklılık gösterdiği için dış ortamdaki modelleri, güvenle kullanılabilir. Bu turnikelerin kollarının sabit bir hızda turunu tamamlaması için absorber bulunmaktadır. Absorber sayesinde kol sabit bir hızda turunu tamamlayabilmektedir. Göbek mekanizması dökümden imal edilmiş olan bu turnikelerde zamanla kullanımlara bağlı olarak kol boşlukları da oluşmayacaktır.

Boy avax turnike sistemleri ise insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikeler, insan taşkınlıklarının önüne geçebilmek için kullanılmaktadırlar. Günümüzde sıkça stadyum, konser alanı, tutuk evi, ceza evi gibi alanlarda rastladığımız bu turnikelerin fiyatları da çok uygundur. Üç kollu ve dört kollu olan modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin iç ortamlarda kullanılanları elektrostatik boyalı ve dış ortamlarda kullanılacak olan modelleri ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Acil alarm durumlarında otomatik olan serbest geçiş moduna geçebilen boy turnikeleri, özgün ve dekoratif tasarımları ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Hızlı geçiş avax turnike sistemleri ise yoğun ve hızlı geçişlerin yapılması istenilen alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin single ve double olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Kolları bu modellerde camdan ya da pleksiden oluşur. Geçiş izni verildiğinde kollar iki yana açılarak geçiş alanı oluştururlar. Öğrenci yurtlar, kamu kurum ve kuruluşları, işletmeler, plazalar gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedirler. Bu turnikelerin dış ortamlarda kullanılan modelleri paslanmaz çelik olup iç ortamlarda kullanılabilmekte olan modellerinin gövdeleri ise elektrostatik boyalıdır.

Engelli geçiş avax turnike sistemleri ise engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler özellikle bel turnikeleri ve boy turnikesi kullanılan alanlarda engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için kesinlikle kullanılmalıdır. Bu turnikelerin de dış ortamlarda kullanılan modelleri paslanmaz çelikten ve iç ortamlarda kullanılan modelleri ise elektrostatik boyalı gövdeden oluşmaktadır. Bu turnikelerin üzerinde geçiş yönünü ya da engelli bireyler için olduğunu belirten işaretler kullanılabilmektedir.

Avax turnike sistemleri hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de bu turnikelerin satışa sunulduğu fiyatlardır. Aslında net olarak fiyat bilgisi verebilmek mümkün olmaz. Kullanılacak olan bel turnikesi, boy turnikesi, engelli geçiş turnikesi ve hızlı geçiş turnikeleri modellerine göre farklılıklardan bahsedebiliriz. Bu sebepten ötürü siz de bu turnikeler hakkında detaylı fiyat bilgisi almak isterseniz, 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler