perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ DEVRİYE KONTROL SİSTEMİ

Bekçilerin çalışma sistemleri gereği görev takibi zordur. Özellikle vardiyalı çalışma sistemlerinde oldukları düşünülürse gece vardiyalarında da genel olarak yetkililer olmadıklarından bu işlem daha zor olmaktadır. İş ahlakından yoksun bekçiler bu durumu kullanarak görevlerini yapmazlar ve hatta mesailerini uyuyarak tamamlarlar. Bu durumu ortadan kaldırmak için en güvenilir sistem olan bekçi devriye tur kontrol sistemi kullanılması yeterli olacaktır. Bekçi devriye tur kontrol sistemi ile hem çalışma düzeni sağlanacaktır hem de yetkililerin iş yükü hafifleyecektir. Türkiye distribütörü olduğumu yurtdışı menşeili ürünler olan ve Türk mühendisler tarafından firmamız adına üretilen yerli ürünler ile Guard Tour, Perguard ve GuardX markaları altında toplanan bekçi devriye tur kontrol sistemi ile kullanıcılarımıza destek vermekteyiz. Türkiye distribütörü olmamızın da avantajıyla en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza ait olmakla beraber tüm kullanıcılarımızın aynı hizmete ulaşabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabittir. Kullanım alanları olarak başta gelenler; fabrikalar, depolar, toplu konut siteleri, alışveriş merkezleri, polis merkezleri, askeri birlikler şeklinde sıralanabileceği gibi bekçi ve nöbetçi uygulamasının yapıldığı her noktada kullanılabilirler.

Bekçi takip yazılımına ilk yapılan veri aktarımı ile son yapılan veri aktarımı tarihleri arasında istenilen tarihler belirtilerek istenilen rapora ulaşılabilir. Bekçi devriye tur kontrol sistemi kaleminin uzun süreler dayanabilen bataryaları ile sıklıkla şarj edilmeleri zorunlu değildir. Bataryasının tam dolum yapılması halinde kullanım yoğunluklarına göre bataryasının ortalama 1 ay kadar dayanabilmektedir. Kullanım yoğunluklarının çok fazla olmadığı noktalarda ise bataryalarının 2 aya kadar dayanabildiği gözlemlenmektedir. Bekçi devriye tur kontrol sistemi  kalemi kullanım alanları gereği tamamen su geçirmez olmalarıyla beraber darbeye karşı dayanıklı ürünlerdir. Ayrıca içerisinde bulunan darbe sensörleri ile bilinçli ya da bilinçsiz oluşan tüm darbeler hangi bekçide oluştuğu saniyesine kadar hafızasında kayıt altındadır. Yazılımdan alınacak darbe raporları ile bekçilerin kalemleri kullanım şekilleri de anlaşılabilir. Ayrıca modellere göre farklılık gösteren fener özelliği ile gece vardiyalarında kullanımı da kolaylaştırmaktadır.

Bekçi devriye tur kontrol sistemine ait meydana gelebilecek sorunlar halinde destek ekibimiz ile irtibata geçilerek yaptıracakları yönlendirmeler sonucunda kullanıcıların sistemlere müdahale etmeleri sağlanır. Böylece sorunlar anlık olarak giderilebilir. Yazılımsal sorunlar halinde ise uzak masaüstü bağlantıları ile destek ekibimiz direkt olarak yazılıma müdahale edebilirler. Yapılan bu işlemler sonucunda sorunlar giderilememişse ya da müdahale edecek yetkili olmaması durumunda alınan randevu doğrultusunda teknik ekip yönlendirilmesi de yapılabilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler