perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ENGELLİ TURNİKE FİYATLARI

Engelli turnike fiyatları, kullanılacak olan turnikeye göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden engelli turnike fiyatları hakkında net bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Peki, engelli turnikeler nasıl ve ne amaçla kullanılmaktadır? Engelli geçiş turnikeleri, engelli bireylerin geçiş yapması için kullanılmaktadır. Bu turnikeler ile aynı zamanda serbest geçiş de yapılabilmektedir. Engelli bireylerin bel turnikeler, hızlı geçiş turnikeleri ve boy turnikelerinden geçiş yapması mümkün olmadığı için bu turnikeler sayesinde kolayca geçiş yapabileceklerdir. Bu turnikelerde çalışma her iki yöne doğrudur. Ancak bir tarafından geçiş yapılırken aynı anda karşı yönden geçiş yapılamaz. Bu da kontrollü geçişlerin sağlanması için bir artı özelliktir.

Engelli turnike fiyatları uygunluğu ile kullanacak olduğunuz turnikelerin dış ortamlarda kullanılan modellerinde gövde, paslanmaz çelik özelliğe sahiptir. Paslanmaz çelik oluşu, yağmur ve kar vb. gibi yağışlı olan havalarda, suya karşı dayanıklılık gösterir. Tüm olumsuz hava koşullarına karşın çalışmasına devam edebilir. Bu yüzden dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. İç ortamlarda kullanılan engelli turnike fiyatları da çok makul olup bu turnikelerin gövdeleri ise elektrostatik boyalıdır. Bazı modellerinde enerji kesilmesi durumunda kollar serbest olarak geçiş yapılmasına izin vermektedir. Bazı modelleri ayrıca panik, yangın gibi tüm paneller ile basit bir bağlantı yapılarak kullanılabilecek kadar uyumludur. Bu turnikelerin üzerinde engelli bireyler için olduğunu gösteren işaretler bulunabileceği gibi geçiş yönünü gösteren işaretler de bulunabilmektedir.

Engelli turnike fiyatları uygunluğu ile satışta olan engelli geçiş turnikeleri; metro istasyonları, metrobüs istasyonları, okullar, fabrikalar, işletmeler, plazalar, belediyeler, spor salonları, umumi tuvaletler gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Bu turnikelerin kullanım alanları, diğer tüm turnikeler ile aynıdır. Hızlı geçiş turnike, boy turnikesi ve bel turnikesi kullanılacak olan tüm alanlarda kesinlikle ve kesinlikle engelli geçiş kontrol turnikeleri kullanılmalıdır. Çünkü bu sayede engelli bireylerin geçiş yapması her zaman için mümkün olacak ve hiçbir zorlukla karşılaşmamaları sağlanacaktır. Bu turnikelerde kol uzunlukları modeline göre değişmektedir. Genel olarak da 75 santimetre ile 90 santimetredir.

Engelli turnike fiyatları uygunluğu ile satın alacağınız engelli turnikelerin kolları, ileri ve geri hareket sırasında kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cihazlara tepki verebilmektedir. Bazı modellerinde elektrik kesilmesi durumunda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir. Ayrıca bazı modellerinde kolları, butonlar ile kontrol edebilmek de mümkündür. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde turnike kolunu açmak ve kapamak için aynı tuşa basılır. Butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise turnikenin kolunu açmak için farklı, kapamak için farklı buton kullanılmaktadır.

Engelli turnike fiyatları teklifi almak ya da engelli geçiş kontrol turnikelerimizi yerinde inceleme fırsatı yakalamak için bizi hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler