perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ KONTROL KALEMİ FİYATLARI

Bekçi kontrol kalemi fiyatları, herkesçe çok merak edilmekte olan bir konudur. Bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol kalemi fiyatları, kullanılacak olan farklı model kalemlere göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten ötürü bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol kalemi fiyatları hakkında net bir fiyat söylemek mümkün olmaz. Guar Tour bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol kalemi fiyatları, guardx bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol kalemi fiyatları, Perguard bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol kalemi fiyatları ve Perguard LCD bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol kalemi fiyatları birbirinden farklıdır. Zaten bu kalemlerin, bir sistem bütünü içerisinde kullanılması gerekmektedir. Tek başına bir anlam ifade etmezler. Bu yüzden asıl merak edilmesi gereken şey sistemin tamamının fiyatları olmalıdır. Bu da kullanılacak olan farklı modellerine göre değişecektir.

Peki, uygun bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol kalemi fiyatları ile bu sistemler ne işe yarıyor, nasıl ve nerelerde kullanılıyor? Bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri, güvenlik görevlilerini takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Güvenlik görevlilerin, her saat nerede olduğu, bu sistemler sayesinde bilinebilmektedir. Özellikle geceleri çalışmakla yükümlü olan güvenlik görevlilerinin, siz uyurken görev alanlarında yer alıp almadığını bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol kalemi fiyatları uygunluğuna sahip olan sistemlerimiz sayesinde bilebilirsiniz. Güvenlik görevlilerini takip etmek için bu sistemlerimiz, özellikle sitelerde çok sık olarak tercih ediliyor. Bunun dışında alışveriş merkezlerinde, plazalarda, işletmelerde de takip edilmeye ihtiyaç duyan görevlileri takip edebilirsiniz.

Bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol kalemi fiyatları uygunluğuna sahip olan bu sistemlerimizi; kontrol noktaları, bekçi tanıtım kartı, bekçi takip programı, bekçi tur kalemi ve aktarım yuvası oluşturmaktadır. Öncelikle bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara kontrol noktalarının yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu kontrol noktalarının yerleştirilecek olduğu alanların, manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlar, frekansı bozabilmektedir. Bekçiler tura çıkmadan önce de bekçi tanıtım kartlarını okutmakla yükümlüdürler. Böylece herhangi bir vukuat anında, kimin görevli olduğu da bilinebilecektir. Daha sonra bekçiler, ilk kontrol noktasından başlamak sureti ile son kontrol noktasına kadar bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol kalemi fiyatları uygunluğuna sahip olan kalemlerini okuturlar. Kalemlerin sadece beş ile yedi santimetrelik bir mesafeden kontrol noktasına gösterilmesi, okuma yapması için yeterlidir. Okuma yapıldığında da titreşimli olarak uyarı verdiği için okuma yaptığı da anlaşılmaktadır. Son kontrol noktasına da kalem okutulduktan sonra, geri dönüldüğünde sistemin seti içerisinden çıkan aktarım yuvasına konarak, kalemin içerisinde yer alan bilgilerin, bekçi takip yazılımına aktarımı yapılır. Yazılımda alınan tüm bu bilgiler rapor haline getirir ve çıktı alma imkânı sunmaktadır. Dilerseniz yedeklerde de tüm bilgiler saklanabilir.

Bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol kalemi fiyatları uygunluğuna sahip olan kalemlerimiz, suya karşın dayanıklılık gösterdiği için tüm olumsuz hava koşullarına rağmen de kullanılabilir. Atmaktan, yere düşmekten vb. Olaylardan da etkilenmezler. Satın almak ya da bu sistemler hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları