perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi Kontrol Saati: Kesintisiz Güvenlik İzleme

Bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol saati, bekçilerin takip edilebilmesi için kullanılmakta olan saatlerdir. Bu saatleri kullanarak bekçilerin hangi alanlarda yer aldığını görebilirsiniz. Bu sayede bekçilerinizin görev alanlarında yer alıp almadığını bilmeniz oldukça basit olur. Bunun bekçi kontrol saatinin bir bütün halinde kullanılması gerekmektedir. Bu sistemlerde; bekçi kontrol saati yuva kartı, bekçi kontrol saati tur noktası, bekçi kontrol saati kalemi ve bekçi takip yazılımı bir arada kullanılmaktadır. Sistemleri aktif olarak kullanabilmek için öncelikle bekçi kontrol saati tur noktalarını, bekçilerin devriye gezmesini istediğiniz alanlara monte etmeniz gerekmektedir. Alanların manyetik alanlar olmamasına da dikkat edilmelidir. Tur yuva kartları yüklendikten sonra bekçiler, tura başlamadan önce ilk olarak bekçi tanıtım kartlarını okutmalıdırlar. Bu sayede bekçilerin tura çıkacakları belirlenmektedir. Bu işlemden sonra da bekçiler tura bu şekilde çıkabilirler. Tura çıkarken bekçi tanıtım kartlarını okutmaların sebebi, bekçilerin hangi saatlerde çıkacaklarının belirlenmesidir. Bu işlemden sonra bekçiler sırası ile bekçi kontrol saati kontrol noktalarını gezerler. En son kontrol noktasına gelindiğinde de tur tamamlanmış olmaktadır. Bekçiler bu şekilde turlarını tamamlamaktadırlar. Bu işlemden sonra artık bekçi kontrol saati programı üzerinde bekçilerin hangi kontrol noktalarında hangi saat aralıklarında yer aldığını kolayca görebilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolay olduğundan ötürü bekçilerin artık kontrol edilmesi de çok daha kolay bir hal alacaktır. Bu sayede artık siz de özellikle geceleri bekçiler uyuyor mu, görev alanları dışındalar mı gibi sorulara çok daha hızlı cevap bulmuş olacaksınız.

Bekçi kontrol saati günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Bu sistemlerde kullanılmakta bekçi kontrol saatinden bahsedelim. Bekçi kalemi olarak da bildiğimiz bekçi kontrol saati, atmaktan ya da yere atılmaktan asla zarar görmeyen kalemlerdir. Bu kalemlerin kullanımları çok basittir. Su geçirmez özellikte olduklarından ötürü de dış ortamlarda da gönül rahatlığı ile birlikte kullanılabilmektedirler. Bekçi kontrol saati okuma yaptığında titreşim verir. Böylece kalemin okuma yaptığını da anlamış olursunuz. Pek çok ağır koşuldan geçirilmiş olan bekçi kontrol saatinin dayanıklılığı ispatlanmıştır.

Perkotek Teknoloji olarak 4 farklı bekçi kontrol saati modeli satışımız bulunmakta. Perguard bekçi kontrol saati, Guard Tour bekçi kontrol saati, Perguard LCD bekçi kontrol saati ve Guardx 505 bekçi kontrol saati. Bunlardan tercih edecek olduğunuz size kalmış olmakla birlikte tamamının kullanımı çok basittir. Bekçilere kısa bir eğitim verildikten sonra oldukça rahat bir şekilde kullanabilirler. Üstelik tamamının fiyatı da oldukça uygundur. Genellikle en çok insanlar bekçi kontrol saati fiyatını merak etmektedirler. Ancak fiyatlar hakkında net bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan Perguard bekçi kontrol saati, Guard Tour bekçi kontrol saati, Perguard LCD bekçi kontrol saati ve Guardx 505 bekçi kontrol saati modellerinin tamamının fiyatları, birbirinden farklıdır. Ancak siz fiyatlar hakkında net bir bilgi almak ya da eğer isterseniz bekçi kontrol saati modellerini yerinde için Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz. Bekçilerinizi artık 7/24 takip ederek siz de güvenliğin tadını çıkaracaksınız. Geceleri bekçilerinize güvenerek yastığa başınızı huzurla koymak sizin de hakkınız. İsterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler