perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL DEDEKTÖR FİYATI

Metal dedektörler, metal eşya tespiti yapmak için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanım alanları günümüzde çok yaygındır. Metal dedektörlerin günümüzde kullanılmakta olan üç farklı modeli vardır. Bunlar; kapı tipi metal üst arama dedektörleri, el tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri. Metal dedektör fiyatı, tercih edilecek olan dedektörün modeline göre değişebildiği için metal dedektör fiyatı hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Bu dedektörlerin kullanım alanları; hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, işletmeler, fabrikalar, plazalar, holdingler vb. olarak listelenmektedir.

Kapı tipi metal üst arama dedektöleri, zone bölgesi ile çalışmasını sürdürür. Zone bölgesi bir dedektörde ne kadar çok ise o dedektörün metal eşyayı tespit etmesi bir o kadar kolay olacaktır. Zone bölgesi sayesinde metalin kişinin neresinde olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz. Bu dedektörkerin hassasiyet ayarı da bulunmaktadır. Yani hangi metale ne kadar hassasiyet göstererek arama ve tarama yapacağı tamamen sizin inisiyatifinize göre değişir. Kapı tipi metal dedektör fiyatı, tercih edilecek olan modeline göre değişir. Ancak Perkotek Aş. olarak Secuda kapı metal dedektör fiyatı Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için firmamızda çok uygundur. Bu dedektörlerin ekranlarında gün içerisinde kaç kez geçiş yapıldığını gösteren ve alarmının kaç kez çaldığını gösteren ekranlar bulunmaktadır. El tipi metal üst arama dedektörleri ise kapı tipi metal üst arama dedektörleri ile birlikte kullanılabilir olan dedektörlerdir. Bu dedektörler bir metal yaklaştırıldığında küçük metal parçaları çok yakından ve büyük metal parçaları ise uzaktan dahi tespit edebilecektir. Ayrıca demir olan metalleri ve diğer metalleri birbirinden ayırt edebilmektedir. Opsyionel olarak da şarj edilebilen el tipi metal üst arama dedektörleri, yüksek seçicilik ve duyarlılığa sahiptir. El tipi metal dedektör fiyatı, diğer dedektör fiyatlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Çünkü model değiştikçe fiyatlarda da farklılık olabilmektedir. Geniş tarama alanlarına sahip olan el tipi dedektörler, gelişmiş teknoloji ile üretilmişlerdir ve metal tespit edildiğinde titreşimli olarak uyarı verirler.

X ray bagaj arama ve tarama metal dedektörleri; çanta, valiz, poşet, zarf vb. eşyaların içerisinde yer alan metalleri tespit etmenizi sağlayan dedektörlerdir. Bu dedektörler, üst düzey güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılmaktadır. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Secuda x ray bagaj arama ve tarama metal dedektör fiyatı, bu cihazların Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygundur. X ray cihazları ile metalleri tespit ederken, cihazların monitörüne renkli ya da siyah – beyaz olarak yansıtılması mümkün olur. Siyah – beyaz olarak yansıtılan nesnelerin sadece şekillerden ne olduğunu tahmin etmek çok zordur. Ancak renkli olarak yansıtılan metallerin atom ağırlıkları hakkında da fikir sahibi olunabilir. X ray cihazları sayesinde silah, bıçak, tabanca, sıvı patlayıcı ya da narkotik patlayıcıları kolayca tespit edebilirsiniz.

Metal dedektör fiyatı teklifi için daha fazla zaman kaybetmeden firmamız satış müdürleri ile iletişime geçebilir ve en uygun metal dedektör fiyatı teklifini alabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları