perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL TAKİP SİSTEMİ İZMİR

Personel takip sistemi, personellerinizi takip edebilmenizi sağlamakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları oldukça kolay olmakla birlikte oldukça geniş alanlarda tercih edilmektedirler. Günümüzde genellikle kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, plazalarda, okullarda, fabrikalarda tercih edilmektedirler. Personel takip sistemi İzmir cihazları, İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinde şu an hala satışa devam etmektedir. Yani İzmir’in hangi ilçesinde olursanız olun, bu cihazları gönül rahatlığı ile satın alarak kullanabilirsiniz.

Personel takip sistemi İzmir cihazlarının kullanılmakta olan üç farklı modeli bulunmaktadır. Bu cihazlardan hangisini kullanacağınız tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte cihazlar arasında kullanım açısından farklılıklar oluşmaktadır ve aynı zamanda güven dereceleri farklılık göstermektedir. Bu cihazlar; yüz tanıma personel takip sistemi İzmir cihazları, parmak izi personel takip sistemi İzmir cihazları ve kartlı personel takip sistemi İzmir cihazları olmak üzere üç farklı gruba ayrılmaktadır. Bu cihazların tamamı, personel takip programı olmadan kullanılamazlar. Personel takip programı sayesinde personellerin her türlü hareketleri kontrol altına alınmaktadır. Peki, personel takip programı ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Personel takip programı, personellerin giriş ve çıkış saatlerini düzenli olarak kontrol edebilmenizi sağlamakta olan bir programdır. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için de sürekli olarak geliştirilmeye açıktır. Tüm pdks cihazlar ile uyumlu olarak kullanılabilir. Otomatik olarak oluşturduğu raporları mail atabilir. Bu program ile kişi bazında giriş çıkış raporu, kişi bazında geç kalanlar raporu, elle müdahale edilmiş giriş-çıkış hareketleri, genel bazda giriş çıkış raporu, aylık devam çizelgesi, genel bazda geç kalanlar raporu, kişi bazında erken çıkanlar raporu, genel bazda erken çıkanlar raporu, mesaiye kalanlar raporu, devamsızlar raporu, kişi bazında maaş bordrosu, avans listesi, maaş zarfı, kart kullanmayı unutanlar raporu, tatil günü çalışanlar raporu, işe girenler raporu, işten ayrılanlar raporu, izinli personeller raporu, not hanesinde yazanların raporu, genel bazda maaş bordrosu ve prim listesi gibi raporlar alınabilmektedir. Tüm bu raporlar sayesinde personelleri takip etmek oldukça basit bir hal alacaktır.

Yüz tanıma personel takip sistemi İzmir cihazları, personellerin yüzlerini tanıyarak geçiş yapmanızı sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, alın, çene ve burun kısımlarında yer alan algoritmaları tanıyarak geçiş yapmanıza olanak tanımaktadırlar. Bu algoritma hiçbir insanın yüzünde aynı olmadığından ötürü de personellerin birbirleri yerine yüz okutması ve geçiş yapabilmesi mümkün değildir. Bu sayede personel takibi oldukça güvenilir bir hal almaktadır. Parmak izi personel takip sistemi İzmir cihazları ise personellerin parmak izlerini tanıyarak geçiş yapmanıza olanak tanımakta olan cihazlardır. Bu cihazlara tanımlanacak olan parmak izleri, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede personellerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapması da mümkün olmaz ve böylece tıpkı yüz tanıma personel takip sistemi İzmir cihazlarında olduğu gibi geçişler güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Kartlı personel takip sistemi İzmir cihazları ise kart tanıma teknolojisi ile çalışan cihazlardır. Bu cihazlara proximity ya da mifare kart tanımlanır. Hangi kartın tanımlanacak olduğu tamamen tercih edilecek olan cihazın modeline göre değişir.

Personel takip sistemi İzmir cihazlarının tamamının kayıt kapasitesi farklıdır. Yani personel sayınız ne ise ona uygun bir cihaz modeli bulabilmek mümkündür. Üstelik Magic Face yüz tanıma personel takip sistemi İzmir cihazları, Magic Pass parmak izi personel takip sistemi İzmir cihazları ve Strike kartlı personel takip sistemi İzmir cihazları Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için bu cihazları çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler