perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi Kontrol Sistemi Fiyatları: Ekonomik ve Güvenilir Seçenekler!

Görevleri itibariyle bekçi güvenlik görevlilerinin bulundukları bölgelerde dolaşarak bir vukuat olup olmadığını kontrol etmeleri ve güvenliği sağlamaları gerekir. Yapılan bu görevlerinde aynı zamanda yetkililer tarafından kontrol edilmesi gerekir. Ancak yapılan bu işlemler bir kayıt altından tutulmadığında iş takibi ne yazık ki çok zordur. Bekçilerin genel vardiyalı çalıştığı ve özellikle gece vardiyalarında yanlarında bir yetkili bulunmadığından iş ahlakından yoksun çalışanların bu durumu kullanarak görevlerini yapmamaları en sık karşılaşılan durumdur. Bu durumu ortadan kaldırarak bekçilerin görevlerini yerine getirmelerini sağlayacak ve yetkililerin bu kontrollerde iş yükünü hafifletecek en etkili yöntem bekçi kontrol sistemi kullanılmasıdır. Bekçi kontrol sistemi fiyatları gayet makul olduğundan güvenlik zafiyetleri sonucu doğabilecek zararlarla kıyaslanamazlar. Kullanım alanları depolar, fabrikalar, toplu konut siteleri, alışveriş merkezleri, polis merkezleri, iş merkezleri, askeri birlikler şeklinde örneklendirilerek aynı zamanda bekçi ve güvenlik görevlisi çalışma sisteminin olduğu her bölgede kullanılabilirler. Türkiye distribütörü olduğumuz yurtdışı menşeili ürünler ve Türk mühendisler tarafından firmamız adına üretilen yerli ürünler olan Guardtour, Perguard ve GuardX modelleri ile kullanıcılarımıza bu konuda destek vermekteyiz. Bekçi kontrol sistemi fiyatları, Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip şekilde Perkotek olarak firmamıza ait olmakla beraber Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genlinde satış fiyatlarımız sabittir.

Bekçi kontrol sistemleri kurulum ve kullanımları bakımında çok kolay sistemler olmakla beraber alınacak kısa bir eğitimle kullanımı rahatlıkla sağlanabilmektedir. İlk aşamada yapılması gereken raporlamaların yapılacağı bilgisayara bekçi takip yazılımının kurulması ve kullanılacak bekçi tur kontrol sistemine ait sürücülerin bilgisayara yüklenmesidir. Devriye kalemleri otomatik olarak sistemde tanınacağından yazılıma sadece bekçilere ait kartların ve devriye tur noktalarının tanımlanması gerekecektir. Tanımlama işleminden sonra bekçilerin görevleri gereği dolaşmaları istenen bölgelere ait istenilen saatler ve süreler tur tanımlarına işlenecektir. Yapılan bu tanımlamalar sonucunda bekçi kontrol sistemi kullanıma hazır olacaktır. Bekçiler öncelikle tanımlanan turlara başlamadan önce kendilerine ait bekçi kartlarını devriye kalemine okuturlar ki bekçi kontrol sistemi o esnada hangi bekçinin görevde oluğunu anlayabilmelidir. Sonrasında ilgili bölgeleri dolaşarak sisteme tanımlanmış olan noktaları devriye kalemine okutarak görevini tamamlamış olur. Okutulan tüm bu bilgiler devriye kaleminin şarjı bitse dahi uzun yıllar kalemin hafızasında saklanacaktır. İstenildiği zaman bilgisayara verilerin aktarılması yapılabilir, ancak bekçi takip yazılımında raporlara düzenli ulaşılması istenirse, günlük ya da haftalık gibi periyotlarla devriye kalemindeki verilerin bilgisayar aktarılması tavsiye edilir. Bekçi takip yazılımına ilk yapılan veri aktarımı ile sonra yapılan veri aktarımı arasındaki tarihlerde istenilen rapora ulaşılabilir. Bekçi kontrol sistemi fiyatları gibi bekçi takip yazılımı fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. 

Devriye kalemlerinin şarjları kullanım yoğunluklarına göre ortalama 1 ay kadar dayanabilmektedir. Kullanım yoğunluğunun az olduğu durumlarda ise 2 ay kadar şarjlarının dayanabildiği görülmektedir. Kullanım alanları gereği bekçi kalemleri tamamen su geçirmez olup aynı zamanda darbelere karşı dayanıklıdırlar. Devriye kalemi içerisinde bulunan darbe sensörleri ile kalemde oluşabilecek bilinçli ya da bilinçsiz tüm darbeler kaydedilecektir. Alınacak raporlar sonucunda bekçilerin kalemleri kullanımı hakkında yetkililer geniş bilgi sahibi olabileceklerdir. Bekçi kontrol sistemleriyle yaşanacak sorunlarda destek ekibimiz ile iletişim kurulması yeterli olacaktır. İlk etapta sistemsel sorunlarda telefondan yaptıkları yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale edilmesi sağlanmaktadır, eğer sorun yazılımsal ise yönlendirmelerin yanı sıra destek ekibimiz uzak masaüstü bağlantıları ile kullanıcıların bilgisayarlarına bağlanarak yazılıma direkt müdahale ederler. Bu şekilde sorunların anlık olarak çözülmeleri sağlanarak kullanıcılarımızın mağdur olmalarının önüne geçilmektedir. Bekçi kontrol sistemi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler