perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi Kontrol Sistemleri: Güvenliğinizi Artırın!

Bekçi kontrol sistemleri; görevlendirdiğiniz bekçilerin, devriye gezmesi istenilen alanlarda, vaktinde yer alıp almadığını tespit edebilmeniz için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bilgisayar bağlantılı bekçi kontrol sistemleri, günümüzde özellikle sitelerde ve apartmanlarda oldukça sık olarak tercih edilmektedir. Bunun sebebi, bu alanlarda görev alan bekçilerin genellikle geceleri görevlerini yerine getirmesidir. Herkes uyurken bekçinin görev alanında olup olmadığı, bekçi kontrol sistemleri sayesinde bilinebilmektedir. Peki, nasıl? bekçi kontrol sistemleri; bekçi kontrol sistemleri yazılımı, bekçi kontrol sistemleri kalemi, bekçi kontrol sistemleri tur noktaları, bekçi kontrol sistemleri bekçi tanıtım kartından oluşmaktadır. Sistemi kullanabilmek için öncelikle bekçi kontrol sistemleri tur noktalarının, bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Tur noktalarının monte edilecek oldukları alanların manyetik alanlar dışında olmasına da özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlara karşı bekçi kontrol sistemleri tur noktaları hassasiyet gösterebilmektedir. Tur noktaları sırasıyla yerleştirildikten sonra, bekçilerin tura çıkarken, tanıtım kartlarını sisteme okutmaları gerekmektedir. Bu sayede bekçilerin hangi saatte tura çıktıkları görüntülenebilmektedir. Bu işlemden sonra da bekçiler sırasıyla ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar bekçi kontrol sistemleri kalemini okutmalıdırlar. Bu işlemden sonra da tekrar ilk çıkış noktalarına geldiklerinde bekçi kontrol sistemleri kalemlerini aktarım yuvasına koymalıdırlar. Bu şekilde kalem içerisinde bilgiler, programa aktarılacaktır. Böylece bekçilerin hangi kontrol noktalarında, hangi saatlerinde yer aldıkları bilinebilecektir.

Bekçi kontrol sistemleri kalemlerinden bahsedelim. Bu kalemler, oldukça dayanıklıdırlar. Pek çok sert teste tabii tutulduktan sonra satışa çıkarılmışlardır. Atmaktan, yere düşmekten ya da olumsuz hava koşullarından etkilenmezler. Üstelik su geçirmez oldukları için dış ortamlarda da gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Bu kalemler, okuma yapmaları sırasında da titreşimli olarak uyarı vermelerinden ötürü, okuma yapıldığı anlaşılabilecektir. Üstelik bekçi kontrol sistemleri kalemleri, içerisinde bulunan bilgiyi üç seneye kadar saklayabilmektedir. Yani kaleme herhangi bir şey olduğunda, içerisinde bulunan bütün bilgiler kurtarılabilecektir.

Bekçi kontrol sistemleri hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi, bu sistemlerin fiyatlarıdır. Bekçi kontrol sistemleri fiyatları, kullanacak olduğunuz sisteme göre değişir. Perkotek Teknoloji olarak Perguard bekçi kontrol sistemleri, Perguard LCD bekçi kontrol sistemleri, Guard Tour bekçi kontrol sistemleri ve GuardX bekçi kontrol sistemleri satışı yapmaktayız. Tüm bu sistemlerin fiyatları birbirinden farklı olduğu için de net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Ancak firmamızın bu sistemleri oldukça uygun fiyatlardan satış sunduğunu bilmenizi isteriz. Bekçi kontrol sistemleri hakkında çok daha fazlası ve fiyat bilgisi için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler