perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS PANEL FİYATLARI

Ogs panel fiyatları, otopark sistemlerimizde kullanılmakta olan tüm elemanlar gibi oldukça uygundur. Ogs panel fiyatları dışında bu sistemlerde en çok merak edilen konulardan biri de sistemin ne kadar mal edilebileceğidir. Otopark takip sistemleri fiyatları, ogs panel fiyatları gibi firmamız Avax markalı ürünlerde oldukça uygun olsa da net bir fiyat söyleyebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan bariyerlerin modellerine, etiket sayılarına vb. Özelliklere göre değişmektedir. Öncelikle bu sistemlerin nasıl kullanılacağından bahsedelim. Bu sistemleri kullanmak için, otoparkların giriş ve çıkış alanlarına, 50 metrelik alanlara kadar tarama yapmakta olan antenlerin yerleştirilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan her araç için etiket tanımlaması yapmak gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiket ve sert plastik etiket olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin, otopark takip programına araçların plaka bilgileri, kat maliki bilgileri ve ruhsat bilgileri ile kayıt edilmesi gerekmektedir. Tanımlanmış bu araç bilgileri, ogs panel fiyatları uygunluğuna sahip olan panellerimize tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Sistem bu şekilde hazır bir hale gelmektedir. Otoparka giriş ve çıkış yapmak isteyen araçların üzerindeki etiketlerin anten tarafından görünmesi ile birlikte otopark bariyerine tetik verilerek geçiş sağlanacaktır.

Ogs panel fiyatları gibi otopark bariyerleri de çok uygun fiyatlarıdır. Ancak otopark bariyerlerimiz hakkında net olarak bir fiyat veremeyiz. Çünkü kullanılacak olan bariyerlerin kol uzunlukları, gövde özellikleri gibi farklı özelliklerine bakılarak fiyatları değişebilmektedir. Otopark bariyerlerinde kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarında değişiklik göstermektedir. Bu sayede otopark girişine uygun olan bariyer bulabilmek daima mümkündür. Bu bariyerlerin iç ve dış ortamlarda kullanılmakta olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan otopark bariyerlerinin gövdeleri, elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılabilir olan modellerinde ise gövde özellikleri paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olmaları sayesinde kar, yağmur gibi tüm olumsuz hava koşullarına karşın suya karşı dayanıklılık göstererek kullanılabilecektir.

Otopark bariyerleri, uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek vardır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için tek bir buton bulunur. Butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunur. Bir buton sadece bariyer kolunu açarken, diğer buton sadece kolların kapanmasını sağlamaktadır. Bu bariyerlerimiz, opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilirler. Akü kontrolü sayesinde elektrik kesildiği durumlarda akü devreye girer ve kullanıma devam edilebilir.

Ogs panel fiyatları ve otopark bariyer sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi almak veya satın almak için siz de hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler