perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi tur sistemleri, güvenlik görevlinizin korumakla yükümlü oldukları alanları devriye gezip gezmediğini kontrol etmenizi sağlayan ve bu işlemi raporlarla yaparak sizi bilgilendiren sistemlerdir. Bekçi sistemleri, özellikle gece bekçilerinizin siz uyurken devriye gezmesi gereken alanlarda yer alıp almadığınızı öğrenmeniz için harika bir çözümdür. Üstelik bu sistemlerin kullanımları da oldukça kolaydır. Kısa bir eğitimden geçirilerek güvenle kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli olan bekçi tur sistemleri sayesinde güvenliğinizi emanet ettiğiniz bekçinizin işine ne derece sadık olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Bekçi saati fiyatları da çok uygundur. 

Bekçi tur sistemleri tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Kontrol noktaları öncelikle bekçinin devriye gezmesi gereken alana yerleştirilir. Kontrol noktalarının manyetik alanlar dışına yerleştirilmesi, noktalardan tam performans alınmasını sağlar. Bekçiler, tura çıkmadan önce bekçi kartını okutarak tura çıkacaklarını haber verirler. Daha sonra ilk kontrol noktasından başlayarak devriye gezdikçe akıllı kalemleri bu noktalara okuturlar. Kalemi 5-7 santimetre mesafeden okutmak yeterli olacaktır. Son kontrol noktasına da kalem okutulduğunda tur tamamlanmış olur. Kalem aktarım cihazına konulduğunda devriye gezilen saat ve noktalar hakkında raporlar elde edilir. Bu sayede güvenlik görevlinizin hangi noktalarda saat kaçta yer aldığını kolayca öğrenebilir ve şüphelerinizden kurtulabilirsiniz! Bekçi saati fiyatları, kullanılacak olan beçi saati sistemine göre değişmektedir. Firmamızda satışta olan dört farklı bekçi saati sistemi bulunmaktadır. Bu yüzden bekçi saati fiyatları hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. 

BEKÇİ SAATİ FİYATLARI

Bekçi tur sistemleri, bekçi saati olarak da bilinmektedir. Bekçi saatleri paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu kalemlerin ne kadar darbe aldığını da bekçi takip yazılımı sayesinde raporlayabilirsiniz. Tüm olumsuz hava koşullarına rağmen bekçi saatlerini güvenle kullanabilirsiniz. Üretimi esnasında ağır koşullara tabii tutulan bekçi saati ayrıca su geçirmezdir. Bekçi saati fiyatları ise kullanmak istediğiniz saatin modeline göre değişiklik göstermektedir. Bekçi saati hakkında detaylı bilgi almak ya da bekçi saati fiyatlarını öğrenmek isterseniz bizi 0850 811 80 00 numaralarımızdan arayabilirsiniz. Dilerseniz bizimle web sitemiz üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Neden güvenliğinizi riske atasınız ki? Hemen bizi arayın ve uzman satış danışmanlarımızdan en iyi ve en ucuz bekçi saati fiyatları teklifi alın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler