perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA KAPI ALARM SİSTEMLERİ FİYATLARI

Mağaza kapı alarm sistemleri, mağazalarda yer alan ürünlerin çalıntı ve hırsızlık olaylarına karşı korunmasını sağlamaktadır. Mağaza kapı alarm sistemleri fiyatları uygunlu ile mağaza güvenliğinin en başarılı ve en verimli yöntemlerinden olan manyetik antenlerin kullanımları ve kurulumları da oldukça basittir. 58 khz’lik bir çalışma frekansı ile çalışmasına devam eden mağaza kapı alarm sistemleri antenleri, iki türden oluşmaktadır. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rf mağaza kapı alarm sistemleri antenleri… Akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri, dexilon teknolojisi ile üretilmiş olup çevrede yer alan tüm elektronik gürültülerden ve metal eşyalardan etkilenmeden çalışmasına devam etmektedir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri antenleri, yaklaşık olarak 2 metreye kadar bir mesafede okuma yapmaktadır. Bu antenlerin yanlış alarm verme gibi bir durumu söz konusu değildir. Bu antenler ile beraber kullanılacak olan farklı model ve tipte etiketler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları DR etiket, pencil etiket, slipper, şişe etiket vb. Bu antenleri kullanabilmek için öncelikle bu antenlerin mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Mağazaların girişlerinde bir çift olarak anten kullanılmaktadır. Kullanım sağlanacak olan antenlerin arasındaki mesafe kullanılacak olan etikete göre belirlenmektedir. Dr etiketler ve kağıt etiketler kullanılacaksa, antenlerin arasındaki mesafe 120 cm civarı olmalıdır. Sert plastik etiket kullanılacak ise antenlerin geçiş mesafeleri 2 metreye kadar çıkarılabilmektedir. Bu antenlerden kaçak ürün geçişini sağlayan etiketleri de ürünlerin üzerinden etiket öldürücü yahut etiket sökücü ile sökmek mümkündür. Mağaza kapı alarm sistemleri fiyatlarını, kullanılacak olan etikette etkileyebilmektedir. 

Rf mağaza kapı alarm sistemleri anteni, 8.2 mhz radyo frekansı ile çalışmasını devam ettirmektedir. Hırsızlık ve çalıntı riskine karşı harika bir yöntem olan Rf mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları, Perkotek Teknoloji ailesi olarak Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz için oldukça uygundur. Üstelik sistem 2 sene boyunca garantili olmakla beraber 10 sene boyunca da parça garantilidir. Distribütör konumunda olduğumuz için zaten en uygun fiyat garantisi sunulmaktadır. Sistemi oluşturan farklı türde ekipmanlar bulunmaktadır. Bunlar ürün koruma anteni, ürün alarm etiketi ve ürün alarm sökücülerdir. Bu alarm antenlerini mağazaların girişlerine ve çıkışlarına konumlandırabilirsiniz. Farklı tasarıma ve dekora sahip oldukları için hangi modeli isterseniz o modeli tercih edebilirsiniz. Özellikle mağaza dekorunuza uygun olarak bir anten seçimi yapabilmeniz mümkündür. Rf mağaza kapı alarm sistemleri antenlerinde kullanılan etiketlerin de farklı modelleri bulunmaktadır. 4x4 etiket, r50 etiket, golf etiket, sun etiket, mini etiket vs. tüm etiket çeşitleri bu antenler ile birlikte kullanılabilmektedir. 

Mağaza kapı alarm sistemleri günümüzde çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle artan hırsızlık olayları ile birlikte bu olayların önüne geçilmek için mağaza ürün koruma sistemleri daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Mağaza kapı alarm sistemleri fiyatları oldukça uygun olup satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece bizi aramak. Uygun mağaza kapı alarm sistemleri fiyatları sayesinde mağazanızın korunması çok daha kolay olacaktır. Mağaza kapı alarm sistemleri antenleri, tabi ki sadece mağazalarda değil, aynı zamanda market vb. yerlerde de kullanılabilmektedir. Mağaza kapı alarm sistemleri kullanılmayan alanlarda, ay sonları bir de kaybedilen ürünlere ödenen yüklü bir miktar bulunmaktadır. Bu miktarın ortadan kaldırılması için yapmanız gereken sadece bir mağaza ürün koruma sistemine sahip olabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler