perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ TAKİP

Bekçi takip sistemleri, güvenlik kameralarının yetersiz olduğu düşünülen alanlarda görevlendirilen güvenlik görevlilerinin takibini yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Alarm sistemleri de bir yere kadar yeterli olmaktadır. Oluşabilecek olayların takibini yapmak için güvenlik görevlisi bulundurmak artık hemen hemen her alanda bir gereklilik haline gelmiştir. İşte siz de bekçi takip sistemleri ile bu ihtiyacınıza bir çözüm üretmiş olacaksınız! Perkotek 3 farklı marka ve modelde bekçi takip sistemi satışı yapmakta ve sonrası desteği vermektedir. Herhangi bir sorun olduğu anda çağrı merkezimize bağlanarak beş dakika gibi kısa bir sürede destek alarak sorununuz çözülecektir!

Bekçi takip sistemleri, kullanımları oldukça basit olan ve güvenlik görevlinizi takip etmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler; bekçi tanıtım kartı, bekçi takip yazılımı, bekçi tur noktaları, aktarım cihazı ve şarj adaptöründen oluşmaktadır. Bekçiler tura çıkmadan önce tanıtım kartlarını okutarak tura çıkacaklarını haber verirler. Bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara konulan bekçi kontrol noktalarında geçtikleri anda 7-8 santimetre mesafeden bekçi kontrol kalemlerini okuturlar. Kalemlere o anın saat ve tarih bilgisi alınır. Böylelikle kolayca takip sağlanır. Üstelik alınan bu bilgileri kolayca raporlayabilirsiniz. Artık geceleri uykularınızın kaçmasına gerek kalmayacak. Bu sistemler sayesinde bekçiniz devriye gezmesi istenilen yerde mi yoksa başka bir alanda mı kolayca öğrenebileceksiniz!

Üstelik bu sistemlerde kullanılan kalemler oldukça uygun fiyata satışa sunulmaktadır ve sağlamlığı kanıtlanmıştır. Ağır testlere tabi tutulan bu kalemler paslanmaz çelikten üretilmişlerdir ve tüm kötü hava koşullarına rağmen sorunsuz bir şekilde çalışmalarını sürdürürler.

Bekçi takip sistemleri farklı model ve markalara göre farklı fiyatlandırmalara sahiptirler. Bekçi takip sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak için bize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İsterseniz bizi 0850 811 80 00 numarasından da arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Göreceksiniz ki; siz de artık huzurlu ve güvende olacaksınız. Bekçi nerede? Ne yapıyor? diye düşünmenize artık hiç gerek kalmayacak!!!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler