perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

FİTNESS ÜYE TAKİP SİSTEMİ

Fitness üye takip sistemi, fitness ve spor salonlarına giriş yapacak olan üyelerin takip edilebilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları için personel devam kontrol cihazı, fitness üye takip sistemi programı ve turnikelere ihtiyaç vardır. Kullanılacak olan turnikelerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar bel turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleridir. Hangi turnikenin kullanılacağı tamamen sizin seçiminize kalmış olmakla birlikte tercih edilecek olan bu iki turnikenin de farklı özellikleri bulunmaktadır. Fitness üye takip sistemi bel turnikesi, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikelerin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan modelleri bulunmaktadır. Elektrostatik toz boyalı olan fitness üye takip sistemi turnikeleri iç ortamlarda yer alan girişlerde ve paslanmaz çelik Fitness üye takip sistemi turnikeleri ise dış ortamlarda yer alan girişlerde kullanılabilmektedir. Fitness üye takip sistemi bel turnikeleri, kolların itilmesi ile çalışmalarına devam ederler. Kollar adeta bir engel niteliğindedir. Kolların itme sırasında kontrollü bir şekilde durabilmesi için de kollarda absorber bulunmaktadır. Fitness üye takip sistemi bel turnikeleri, üç konumlu olan ışıklı göstergeleri ile üyeler geçiş yaparken geçiş şekilleri hakkında bilgiler verecektir. Yeşil renkli ok sürekli olarak yanıp sönüyorsa bu turnikenin geçişe hazır olduğu anlamına gelmektedir. Turnikeden geçiş esnasında da yeşil renkli ok sabit olarak yanmaktadır. Geçiş sırasında ise karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Yani fitness üye takip sistemi bel turnikeleri kullanan üyeler bu turnikelerden tek taraflı olarak geçiş yapabilirler ancak çift taraflı olarak da kullanım sağlanabilmektedir.

Fitness üye takip sistemi hızlı geçiş turnikeleri de bel turnikeleri gibi iki farklı gövde seçeneğine sahiplerdir. Bu turnikelerden geçiş yapmakta çok kolay olmakla birlikte geçiş yaparken kol engeli bulunmaz. Kollar geçişe izin verildiği anda kendi kendine açılır ve geçiş tamamlandığında ise kendi kendine geri kapanır. Fitness üye takip sistemi hızlı geçiş turnikelerini uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edebilmek mümkündür. Buton kontrolünde ise iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde turnikeyi açmak ve kapamak için bir tek buton olur. Çift buton kontrolünde ise turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır.

Fitness üye takip sistemi kullanmak için tercih edilecek olan turnike seçildikten sonra bir de kullanılacak olan pdks cihazın seçilmesi gerekmektedir. Bu cihazlar yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu üç cihaz modeli ile de geçiş yapmak mümkün olmasına karşın günümüzde genellikle kartlı geçiş cihazları fitness üye takip sistemi nde tercih edilmektedir. Bunun sebebi kartlı cihazlarda kullanılacak olan kartların üzerine üyelerin bilgilerinin basılarak, bu şekilde üyeler hakkında kısa bilgiler elde edilebilmesidir.

Fitness üye takip sistemi ile kullanılacak olan fitness üye takip sistemi programı ile de üyelerin geçiş alanlarının kontrol altında tutulması sağlanır. Üyelerin belirlenen alanlara giriş ve çıkış yapmaları sağlanırken belirlenen alanlara da giriş yapmaları engellenebilmektedir. Fitness üye takip sistemini yerinde incelemek isterseniz sizi Perkotek Plaza’ya bekleriz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları