perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ TAKİP SİSTEMİ

Özellikle gece vardiyalarında olmak üzere bekçi takibinin yapılması zor bir işlemdir. Çünkü genelde gece vardiyalarında yetkili bir görevli bulunmaz. Bekçilerde bu durumu fırsat bilerek işlerini aksatabilirler. Bu gibi durumlarda bekçi takip sistemi kullanılması yöneticilerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Türkiye distribütörü olarak ve kendi markalarımız ile kullanıcılarımıza bekçi takip sistemi için Perkotek firması olarak ürünler sağlamaktayız. Ayrıca bu ürünler ile Türkiye genelinde en yetki birim olmamızdan dolayı hem en uygun fiyatlar firmamıza aittir hem de sabit fiyatlar ile tüm kullanıcılarımıza aynı hizmet sağlanmaktadır.

Tedarik ettiğimiz ürünler isimlerini İngilizce kökenli Guard kelimesinden almaktadır. Türkçe karşılığı olarak bekçi ve koruma gibi anlamlara gelmektedir. Guard Tour bekçi takip sistemi, Perguard bekçi sistemleri ve GuardX bekçi sistemleri olarak çeşitlenmektedir. Set içerisinde bulunan ürünler ile minimum seviyede bir bekçi takip sistemi aktif olarak çalıştırılabilir. Kullanım alanları olarak fabrikalar, siteler, askeriyeler gibi bekçi, güvenlik ya da nöbetçi uygulamalarının olduğu her noktada kullanılabilir. Çalışma mantıkları ise çok kolaydır, alınacak olan kısa bir eğitimle rahatlıkla kullanılabilirler. Her bekçiye ait olan kartlar devriye turlarına başlamadan önce güvenlik kalemine okutulur ve bekçi takip sistemi tarafından hangi bekçinin o an görevde olduğu sisteme hatırlatılır. Sonrasında bekçi belirlenen devriye noktalarını sıra ile dolaşır. Bekçi kalemleri kullanım yoğunluğuna göre ortalama bir hafta kadar dayanıklı olan şarjları ile sürekli şarj olma gereksinimi duymazlar. Güvenlik amirleri günlük olarak tur saatlerini bilgisayara aktarabilecekleri geniş depolama alanları ile hafızaların tutulan saatleri diledikleri zaman tur saatlerini bilgisayara aktarabilirler. Bekçi takip sistemi programına tur saatlerinin ilk aktarım yapıldığı tarih ile son aktarım yapılan tarih arasında detaylı raporlar alabilirler. Bu geniş raporlama modülü bekçilerin görevlerini tam anlamıyla yapıp yapmadıklarının takibi rahatlıkla yapılabilmektedir.

Kullanım alanları gereği bekçi tur kalemleri her türlü darbeye karşı dayanıklıdır ve kesinlikle su geçirmezlerdir. Ayrıca içlerinde bulunan darbe sensörleri ile bekçilerin tur kalemlerine zarar verip vermedikleri de kontrol edilebilir. Alınan darbeleri hafızlarında tuttuklarında hangi bekçide ne zaman, bekçi kaleminin darbe aldığı yapılan raporlamalar doğrultusunda görünecektir. Titreşim özelliği bulunan kalemler ile tur esnasında kesin bir sessizlik olacaktır ve bu da bekçilerin daha dikkatli olmalarını sağlayacaktır. Modellere göre değişiklik gösteren fener özelliği ile gece vardiyalarında bekçilerin görüş mesafelerini arttırmaktadır.

Bekçi takip sistemi programına sınırsız sayıda bekçi kartı, tur noktası, bekçi tur kalemi ve devriye saatleri tanımlanabildiğinden geniş alanlara sahip bölgelerde bu sistemin genişletilmesi de sağlanabilmektedir. Bekçi takip sistemi ile detaylı bilgi ve eğitim alabilmek için destek ekibimiz ile irtibata geçilmesi yeterlidir. Ekibimizin telefon ve uzak masaüstü bağlantıları ile kullanıcılarımıza verdiği eğitimler yanı sıra destek ekibinden alınan randevular ile merkez adresimizde ya da kullanıcıların merkezlerinde eğitim imkânları da vardır.

Bekçi takip sistemi ya da bekçi takip yazılımı ile yaşanacak sorunlarda da destek ekibimiz ile iletişim kurulması yeterli olacaktır. İlk etapta sistemsel sorunlarda telefondan yaptıkları yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale edilmesi sağlanmaktadır, eğer sorun yazılımsal ise yönlendirmelerin yanı sıra destek ekibimiz uzak masaüstü bağlantıları ile de kullanıcılarımıza çözümler üretirler. Bu şekilde sorunların anlık olarak çözülmeleri sağlanır. Eğer verilen bu destekler ile sorun giderilemez ise ya da sisteme müdahale edecek bir yetkilinin olmaması durumunda destek ekibinden alınacak randevu ile kullanıcılarımıza firmamıza ait teknik ekibin yönlendirilmesi sağlanır. Böylece sorunlar uzman ekibimizce yerinde müdahaleler ile yerinde de giderilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler