perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUYUCU ÇALIŞMA PRENSİBİ

Parmak izi okuyucu cihazlar, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak, geçiş kontrolleri yapabilmek için kullanılmakta olan cihazlardır. Parmak izi okuyucu çalışma prensibinden bahsedelim. Parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapma olanağına sahip olan parmak izi okuma cihazlarında, tanıtılacak olan her parmak izi, her insanın parmağında farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı da kişilerin zaten birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu güven sayesinde günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan parmak izi okuma cihazlarını; işletmelerde, plazalarda, hava alanlarında, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, fabrikalarda, okullarda, belediyelerde ve buna benzer pek çok farklı alanda güvenle kullanabilirsiniz. Tüm bu alanlarda güvenle kullanabileceğiniz parmak izi okuma cihazları ile personel, takibi, üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi de yapabilirsiniz. Parmak izi okuma cihazları ile personel takibi yapmak için personel takip programı, üye takibi yapmak için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için geçiş kontrol programı ve tuvalet takibi yapmak için ise tuvalet takip programı kullanmak gerekmektedir. Kullanımı tüm bu takip programlarının oldukça basittir. Firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olduğu için de isteğe göre geliştirilebilmektedir.

Parmak izi okuyucu çalışma prensibi ile parmak izi okuma cihazları, günümüzde tüm bu takip programları ile uyumlu olarak kullanılabilmesi sayesinde çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra bu cihazlarımız ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verilebildiği için de kullanım alanları artış göstermektedir. Parmak izi okuma cihazları ile kapılara tetik verebilmek için bu cihazlar ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin, her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modelleri bulunması ile birlikte ahşap kapılara, tahta kapılara, pvc kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara parmak izi okuma cihazları ile birlikte kolayca tetik verilebilir. Kullanımları da çok basit olmakla birlikte dilerseniz butonları da birlikte kullanabilirsiniz. Bu sayede özellikle ofislerde yerinizden kalkmadan kapılarınızı da açtırabilirsiniz.

Parmak izi okuyucu çalışma prensibi ile parmak izi okuma cihazları ile turnikelere de tetik verilebilmektedir. Bu cihazlar ile turnikelere tetik vermek için, cihazların turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izlerinin tanımlanması gerekir. Bu tanımlama işleminden sonra parmak izinin okutulması ile birlikte turnike kolları her iki yana açılarak, geçiş izni vermektedir.

Parmak izi okuma cihazları hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi, bu cihazların fiyatlarıdır. Aslında kullanılacak olan tüm cihazlarda parmak izi kayıt kapasitesi, geçiş şekli vb. farklılık gösterdiği için net olarak bir bilgi veremeyiz. Ancak satışını yaptığımız tüm parmak izi okuma cihazlarında genel olarak fiyatlar oldukça uygundur. Siz de parmak izi okuma cihazları satın almak isterseniz hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler