perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Bekçi tur kontrol sistemleri; alışveriş merkezleri, plazalar, siteler, korunaklı olması gereken depolar ve toplu konutlarda görev alan güvenlik görevlilerinin takibini yapmak amacıyla kullanılan güvenlik tur sistemleridir. Bu sistemler sayesinde bekçilerin takibi çok daha kolay bir şekilde sağlanır. Ekonomik ve güvenilir bir güvenlik takip sistemi olan bekçi tur kontrol sistemleri, yüksek kalite belgeleri ile kalitesini ve sağlamlığını ispatlamıştır. Bu sistemler; bekçi kalemi, veri aktarım kablosu, bekçi tur kartı, kontrol noktası ve yazılımdan oluşmaktadır. Aşağıda listelenmiş olan bekçi tur kontrol sistemlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bekçi tur kontrol sistemleri, kullanıldıkları yazılım sayesinde bekçi tur kalemine verilen hasarların raporlamalarını alabilmenizi sağlar. Bu yazılım ile tura çıkılan saatleri, kalemin hangi tarih ve saatte okutulduğunu, turun tamamlanması gereken süreden önce mi yoksa sonra mı tamamlandığını görebilirsiniz. Ayrıca kontrol edilmeyen noktaları ve geç mi yoksa erken mi kalem okutulduğunu da görebilmeniz de mümkündür. Kalemdeki bilgileri tek tuş ile programa basitçe aktarabilirsiniz. Bekçi tur kontrol sistemleri, özellikle gece bekçilerinin takibini sağlamak amacıyla kullanılır. Herkesin uyuduğu saatlerde suç vakalarının artması ve bunların önüne geçilememesi gece bekçilerine duyulan ihtiyacı arttırırken bekçilerin kontrol edilmesi gereksinimi de bu sayede çözüme kavuşturulmuştur. Bekçi tur kontrol sistemleri sayesinde bekçinizin işine ne kadar sadık olduğunu ve işini tam manasıyla hatasız bir şekilde yapıp yapmadığını saptayabileceksiniz. Basit kullanımı sayesinde kısa bir eğitim sonrası herkesin kolayca kullanabileceği bu sistemlerin fiyatı da oldukça uygundur. Farklı modellere göre farklı fiyatlandırmalarla satışa sunulan bekçi tur kontrol sistemleri, güvenliğinizin vazgeçilmezi olacak! Vakit kaybetmeden bize ulaşarak ihtiyacınıza en uygun çözümle güvenliğin keyfini sürün.

Bekçi tur kontrol sistemleri ile takip yapmak için öncelike her güvenlik görevlisine özel olarak bir adet bekçi kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Güvenlik görevlileri tanımlanan kartı ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar okutma yaparlar. Bu işlemden sonra da bekçi tur kontrol sistemleri kalemi sırasıyla kontrol noktalarına okutulmaktadır. İlk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar okutma işlemi yapıldıktan sonra bu şekilde devrye tamamlanmış olur. Devriye tamamlandığında bekçi tur kontrol sistemleri kalemi, aktarım cihazına konarak ya da modele göre usb kablo ile bilgisayara bağlanarak içerisinde bulunan bilgiler bilgisayara aktarılmaktadır. Bekçi tur kontrol sistemleri kullanımı o kadar kolaydır ki; kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca bu sistemleri kullanabilmektedir. Bekçi tur kontrol sistemlerinin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bu modellerden hangisini kullanacağınız tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte eğer tavsiye isterseniz, alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler