perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ TUR PROGRAMI

Bekçi tur programı sistemleri, günümüzde geniş bir alanda kullanılan ve kullanımı da giderek artan bir sistemdir. Bekçi devam tur kontrol sistemlerigüvenlik görevlisi takibi için kullanılmaktadır. Peki, neden güvenlik görevlisi takibine ihtiyaç duyulmaktadır? Özellikli geceleri görev alan bekçiler, görev süreleri içerisinde herkes uykuda olduğu için görev yerlerinde olmasalar bile bunun fark edilemeyeceğini düşünebilirler. Bu yüzden de görev süreleri boyunca görevlerini yapmayabilirler. Bu tarz taşkınlıkların yaşanmayacağını düşünebilirsiniz. Ancak şunu da bilmelisiniz ki; bekçi tur sistemleri kullanımı bu tarz olaylardan sonra daha sık kullanılmaya başlanmış sistemlerdir. Tabi ki iş işten geçtikten sonra bekçi takibi sağlamak bir şey ifade etmeyecektir. Neden önleminizi şimdi almıyorsunuz? Önleminizi şimdi alarak geceleri rahat uyumak istemez misiniz? Bekçi devriye tur sistemlerinin nerelerde kullanılabileceğinden bahsedelim. Bekçi tur programı sistemleri, günümüzde sitelerde oldukça sık kullanılan bir sistemdir. Bunun yanı sıra alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, fabrikalarda, hava alanlarında, plazalarda, holdinglerde, askeri alanlarda ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Tabi ki, bekçi tur programı sistemleri sadece bu saydığımız alanlarda değil, siz nerede isterseniz orada da kullanılabilir. Kullanımı oldukça basit olan bekçi devriye tur sistemleri, kendi içerisinde farklı tarzda materyallere sahiptir. Bu materyaller birleştiğinde bekçi tur sisteminin tamamını oluşturur. Çok fonksiyonlu olan bekçi tur sistemleri ile sadece bekçi takibi değil, aynı zamanda minibüs takibi de yapılabilmektedir. Tabi ki daha çok bekçi takibi yapılmak için kullanılan bu sistem materyalleri oldukça kullanışlıdır.

Bekçi tur sistemleri nelerden oluşur? Bekçi tur devriye sistemleri; bekçi akıllı kalemi, bekçi tur programı, bekçi tanıtım kartı, kontrol noktaları, şarj adaptörü, aktarım yuvası yahut modele göre aktarım kablosundan oluşmaktadır. Peki, takip işlemi bu materyaller ile nasıl yapılacak? Güvenlik görevlisi takibi yapabilmek için öncelikle kontrol noktalarının bekçilerin devriye gezdikleri alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Tabi ki kontrol noktaları radyo frekansı ile çalıştığı için bu noktaların konulduğu alanların metal alanlar dışına konulması gerekmektedir. Bekçiler tura başlarlarken öncelikle bekçi tanıtım kartını okutmalıdırlar. Bekçi tanıtım kartını okutmak demek, bekçilerin tura çıkacaklarını haber vermeleri anlamına gelmektedir. Yani bekçi takip yazılımı bu bilgiyi alarak bekçinin hangi saatlerde tura çıktığının bilgisini vermektedir. Tura çıkan bekçi, her kontrol noktasına bekçi kontrol kalemini sırasıyla okutmaktadır. Kalem okutulduğunda elde edilen bilgilerin kalemin içerisinde saklanır. Bekçi akıllı kalemi aktarım yuvasına konulduğunda da kontrol noktasından elde edilmiş olan bu bilgiler, bekçi takip yazılımına aktarılmaktadır. Bekçi takip yazılımına aktarılmış bu bilgiler raporlamalar şeklinde tutulur. Yani, hangi güvenlik görevlisinin hangi saatte ve nerede – hangi kontrol noktasında yer aldığını basitçe öğrenebilirsiniz. Böylece güvenlik görevlinizin yetki alanında mı yoksa yetki alanı dışında mı olduğunu oldukça basit bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Bekçi tur akıllı kalemi özellikleri;

  • Bekçi akıllı kalemi, su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Tüm olumsuz hava koşullarına rağmen güvenle kullanılabilmektedir.
  • Pil ile çalışmasını sürdüren akıllı tom kalemin pili yaklaşık olarak 3 saatte dolmaktadır ve pil bir kez doldurulduğunda 3 ay süreyle tekrar şarj etmeye gerek duyulmaz.
  • Şarjı tamamen bitmiş olan bir cihaz, içerisinde yer alan bilgileri 3 yıl boyunca saklayabilmektedir.
  • Akıllı tom kalem, yüzde yüz nem oranında bile çalışmasına sorunsuz şekilde devam etmektedir.
  • Akıllı kalemlerin bazı modelleri, aynı zamanda fener olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle geceleri çalışmakla yükümlü olan güvenlik görevlileri için bu bakış açısını arttıracağından çok iyi bir özelliktir.
  • Bekçilerin turgezdikleri esnada oluşan tüm vukuatları da raporlayabilmek mümkündür.
  • Bekçi tur kalemleri, okuma yapmaları esnasında titreşimli uyarılar vermektedir.
  • Akıllı tom kalemler, üretimleri sırasında oldukça ağır testlere tabi tutulmuşlardır. Yere düşmekten, atılmaktan yani kısaca darp edilmelerden etkilenmeden çalışmalarını sürdürebilirler.

Gelelim bekçi tur programı fiyatlarına… Tabi ki, bekçi sistemleri için genel bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Kullanılacak olan tag sayısı, kart sayısı, akıllı kalem özellikleri başlıca bu sistemlerin fiyatlarına etki etmektedir. Firmamız Perguard bekçi tur sistemleri, Guard Tour bekçi devriye sistemleri ve Guard-X bekçi takip sistemleri satışı yapmaktadır. Bu üç sistemin fiyatı da farklılık göstermektedir. Bekçi takip sistemleri fiyatları öğrenmek isterseniz yapmanız gereken şey oldukça basit. Biz, sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız. Neden güvenlik görevlinizin görev alanı dışında olup olmadığını sürekli düşünerek endişeye kapılasınız ki? Tüm korkularınızda ve aklınızda yer eden sorulardan kurtulmak için bizi arayın ve bekçi tur sistemi fiyatı alarak güvenli görevlinizi güvenle takibe başlayın. Üstelik firmamız Perkotek, başta İstanbul bekçi tur sistemi satışı yapmasının yanı sıra Ankara, Kars, Van, Ağrı, Bilecik, İzmir, Manisa, Amasya, Bursa ve Türkiye’nin 81 iline bekçi tur programı satışı yapmaktadır. Hangi ilde olduğunuzun hiçbir önemi yok! Bekçi tur sistemlerinin en büyük avantajlarından bir tanesi de, akıllı kalemin aldığı darbeleri raporlayabilme imkânı bulunmasıdır. Kalemin aldığı darbeleri raporlayabilmek ne işinize yarayacak? Eğer herhangi bir tehlikeli durumda güvenlik görevliniz bir tehlike atlatmışsa, kalem sert şekilde yere düştüyse vb. gibi durumlarda siz orada olmasanız bile kalemin aldığı darbeye bakarak ne gibi bir sorun yaşandığını soruşturarak basitçe öğrenebilirsiniz. Güvenlik kameralarının bekçi takibine yetmediğinin artık siz de farkındasınız. Kendinizi tehlikeye atmayın ve 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak uzman satış müdürlerimiz ile iletişime geçerek ihtiyacınıza uygun olan kalem için en uygun fiyat teklifini alın! Perkotek, güvenli bekçi takibi yapabilmeniz için her şeyi düşündü. Zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler