perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Maaş ve Mesai Hesaplama Programı: Güvenli ve Kolay Takip!

Personel maaş ve mesai hesaplama programı, personel takibi yapabileceğiniz ve personellerinizin maaşlarını kolayca hesaplayabileceğiniz bir programdır. Programın birden fazla dezavantajı bulunmaktadır. Kullanıcıların parolalarını kolayca değiştirebilmek mümkündür. Programın yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla kullanıcı ve gruba yetki verilebilmektedir. Ayrıca otomatik olarak da yedekleme özelliği bulunan bu program, herhangi bir arıza oluşması durumunda verileri otomatik olarak geri yükleyebilmenizi sağlamaktadır. Böylece veri kaybı hızlıca engellenmektedir. Ayrıca otomatik olarak da veri transferi ile istenilen zaman diliminde cihazlarda yer alan veriler programa aktarılabilir. Sürekli olarak görsel değişiklikler ve ara yüz geliştirilmesi sayesinde daha kolay bir şekilde kullanabileceğiniz personel maaş ve mesai hesaplama programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanını kullanmaktadır.

Personel maaş ve mesai hesaplama programının otomatik olarak mail göndermesi, program üzerinden alınan raporlara çok daha hızlı bir biçimde ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Personel seçiminin yeniden düzenlenmesi ile hızlı bakış penceresinde çoklu ya da tekli olarak seçebilme özelliği mevcuttur. Giriş ve çıkışlara da el ile müdahale edilmesi durumlarında bu işlemler, raporlamalarda görüntülenmektedir. Programda aynı zamanda gruplandırma özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde istenilen bölüm ve firmalara göre raporlamalar yapılabilmektedir. Firmanızda eğer birden fazla cihaz kullanıyorsanız da tüm bu cihazlardan yapılan giriş ve çıkışları sadece tek bir program üzerinden görebilirsiniz. Kullanımı zaten programın oldukça basittir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı, personel takibinde cihazı tercih edebilecektir.

Kişi bazında ki giriş ve çıkış raporlamalarında geç gelme ve erken çıkma gibi eksik çalışmaların genel olan toplam süreleri de görülebilmektedir. Personel maaş ve mesai hesaplama programı ile maaş, avans, prim vb. hesaplamaları da yapabilmek mümkündür. Bu işlemler personellerin geliş ve gidiş sürelerine bakılarak yapılmaktadır. Programı internete bağlı bir bilgisayara kurduğunuzda da herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda anında call center ekibimizden uzaktan erişimle ya da telefon ile kolayca destek alabilirsiniz. Ödemeleri eğer elden yapıyorsanız her kişiye ait hesap ekstresi dökümü alınabilmektedir. Ödemelerin bankadan yapılması durumunda da bankanın istemiş olduğu bilgileri formlardan alarak bankaya ileterek maaşın o şekilde ödemesinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Personel maaş ve mesai hesaplama programı, tüm personel devam kontrol sistemleri cihazları ile kullanılabilmektedir. Yüz tanıma cihazı, parmak izi terminali ya da kartlı geçiş kontrol cihazlarından herhangi biri ile kolayca kullanabilirsiniz. Hangi cihazı tercih edeceğiniz tamamen sizin seçiminize kalmış olmakla beraber yüz tanıma sistemleri ve parmak izi okuyucu cihazlar personel maaş ve mesai hesaplama programı ile daha sık kullanılmaktadır. Bunun nedeni bu cihazların çok daha fazla güvenilir olmasıdır. Personellerin birbirleri yerine parmak izi okutamaması veya yüz tanıma yapamaması sayesinde her zaman yüksek güvenlik sağlanmaktadır. Kartlı geçiş kontrol terminallerinde ise personellerin birbirleri yerine kart okutması gibi durumlar bulunduğu için bu cihazlar daha çok geçiş kontrol sistemlerinde tercih edilmektedir.

Personel maaş ve mesai hesaplama programı fiyatını öğrenmek için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebileceğiniz gibi isterseniz info@perkotek.com mail adresine de mail göndererek bilgi alabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler