perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi Tur Saati: Güvenlikte Zamanında Denetim!

Bekçi tur saati sistemi, bilgisayar bağlantılı olarak çalışmasını sürdüren ve güvenliğin gerekli olduğu tüm alanlarda kullanılabilen, kullanım alanları da oldukça geniş olan sistemlerdir. Bekçi tur sistemleri, güvenlik görevlilerinin takibini yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Bekçilerin takibini yapmanızı sağlayan bu sistemler, güvenlik görevlilerinin yer aldıkları alanda güvenle tercih edilebilir. Özellikle sitelerde oldukça sık kullanılan bekçi saati, alışveriş merkezlerinde, hava alanlarında, askeri alanlarda, fabrikalarda vb. yerlerde de kullanılabilmektedir. Kullanımı oldukça basit olup kısa bir eğitim verildiğinde her son kullanıcı basitçe kullanabilecektir. Bekçi tur saati sistemleri, yüksek kalite standartlarından geçirilerek ve ağır koşullara tabi tutularak elde edilmiştir.  Bu yüzden sistemin çalışmaz hale gelmesi oldukça zordur.

Bekçi tur saati sistemlerinde bekçi tanıtım kartı, bekçi yuva ve tur kartları, tur noktası, bekçi takip yazılımı ve bekçi saati bulunmaktadır. Bekçi tur saati sistemlerini kullanmak için öncelikle bekçi tanıtım noktaların bekçilerin geçiş yapacakları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Bekçiler, tura çıkmadan önce kartlarını okutarak tura çıkacaklarının bilgisini verirler. Bundan sonra da ilk tur noktasından başlayarak son tur noktasına kadar bekçi tur saatini sırasıyla okuturlar. Bu okuma esnasında kalemin tur noktasına okutulması yeterli olacaktır. Kalem okuma esnasında titreşimli olarak uyarı vermektedir. Bekçi tur saati yüksek kalite standartlarından geçirildiğinden dolayı dayanıklılığı %100’dür. Yere düşseler veya atılsalar dahi çalışmalarını sürdürebilirler. Su geçirmez olduklarından dolayı da tüm kötü hava koşullarına rağmen kullanılabilirler.

Perkotek Teknoloji olarak 4 farklı bekçi tur saati satışı yapmaktayız. Guard Tour, GuardX 505, Perguard ve Perguard LCD bekçi saati sistemi… Bu sistemlerin kullanımları çok basit olup farklı tarzda kalemlere sahiptirler. Ancak aynı amaçla kullanıldığını bilmeniz gerekmektedir. Bekçi saatleri ile özellikle geceleri görevli olan bekçileri takip işleminiz de oldukça kolaylaşacaktır. Siz uyurken güvenlik görevlinizin nere olduğunu, görevi başında olup olmadığını anında öğrenebileceksiniz. Böylece de güvenliğinizi arttırmış olacaksınız. Bekçi tur saati fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey, 0850 811 80 00 numarasını aramak. Uzman ve tecrübeli satış müdürlerimiz anında sizinle iletişime geçerek sizi bilgilendirecek ve uygun fiyatlara, kaliteli bekçi tur saatine sahip olmanızı sağlayacaklardır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler