perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ TUR SİSTEMİ

Bekçi tur sistemi, güvenliğin gerekli olduğu alanlarda %100 kullanıma sahip olan ve kullanım alanları oldukça geniş olan sistemlerdir. Bekçi tur sistemleri; güvenlik kamerası ve güvenlik görevlilerinin bulunduğu alanlarda, güvenliği tamamlayıcı özellikte kullanılırlar. Bu sistemler; kalem, tur noktası, yuva ve tur kartlarından meydana gelmektedir. Sistemi aktif edebilmek için ilk önce program vasıtası ile tur noktaları ve tur kartlarının programa kaydedilmesi sağlanır. Kayıt yapıldıktan sonra kontrol noktaları, bekçinin devriye gezeceği alanlara montajlanır. Kontrol noktalarının montajı yapılacak bu alanların, demir veya metal gibi iletken maddelerden oluşmaması gereklidir.

Bekçiler tur atmaya başlamadan önce programa kartlarını okutarak tura çıkacaklarını haber vermiş olurlar. Kartlar okutulduktan sonra, bekçiler belirlenen noktaları gezerek bekçi tur sistemi kalemini bu noktalara okuturlar. Sırayla gezerek kalemi her noktaya okuttuklarında, tur tamamlanmış olacaktır. Kalem bu noktalara okutulduğunda da o an ki saat ve tarih bilgisi programa iletilerek raporlanması sağlanabilmektedir. Özellikle gece bekçilerini kontrol etmekte zorlanıyorsanız, bekçi tur sistemi ile rahat bir nefes alabilirsiniz. Aşağıda bekçi tur sistemimiz listelenmiştir.

BEKÇİ TUR SİSTEMLERİ FİYATLARI

Güvenilir ve ekonomik bekçi tur devriye sistemleri, giderek daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle sitelerde görevli gece bekçilerinin mesai saatleri içinde uyuyor olabilmesine karşı muazzam bir teknik ve çözüm olan bekçi tur sistemi sayesinde siz de bu şüphelerinizden kurtulacaksınız. Yüksek kalite belgelerine sahip bekçi tur sistemi, su geçirmez özellikte üretilmektedirler. Bu özellikleri ile kötü hava şartlarında dahi sorunsuz bir şekilde çalışmalarını sürdürürler. Üretimleri yapılırken çok ağır testlere tabi tutuldukları için yere düşmekten veya atılmaktan hasar almayacaklardır. Bu sistemlerin kalemleri, okuma esnasında ışıklı ve titreşimli uyarı vererek kullanıcısına ikaz vermektedir. Bekçi tur sistemi ile birlikte kullanılan programlar sayesinde isterseniz tur zamanlarını ayarlayabileceğiniz gibi ayrıca raporlayabilirsiniz. Yapılan bu raporlamalardaki tur zamanlarına uymayan hareketleri de kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Bekçi tur sistemi fiyatları, tamamen kullanılacak olan modele göre değişiklik göstermektedir. Bekçi tur sistemi fiyatları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramanız yeterli olacaktır. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler