perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi Tur Sistemleri: Modern Güvenlik Çözümleri

Bekçi ve güvenlik görevlilerinin çalışma sistemleri gereği görev takibinin yapılması zor bir işlemdir ki genel olarak vardiyalı çalışma gruplarında görev aldıkları düşünülürse gece vardiyalarında da kontrollerini sağlayacak bir yetkili olmadığından görevlerini tam anlamıyla yaptıklarının kontrolü daha da zor olmaktadır. Bu nedenle yetkililerin işlerini kolaylaştırmak ve bekçilerin görev takibini tam anlamıyla yapabilmek için bekçi tur sistemleri kullanılması bu konuda ihtiyaçları karşılamaktadır. Bekçinin belirli aralıklarla yapması gereken turları yapıp yapmadığını kontrol etmekle beraber görev esnasında uyumalarını da engeller. Kullanım alanları olarak siteler, askeri alanlar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, holdingler gibi örneklendirerek kısacası bekçi ve nöbetçi uygulamasının yapıldığı her noktada kullanılabilirler. Yurtdışı menşeili ürünlerde Türkiye distribütörü olduğumuz markalar ve Türk mühendisler tarafından firmamıza özel üretilen markalar olan Guard Tour bekçi tur sistemleri, Perguard bekçi tur sistemleri, Perguard LCD bekçi tur sistemleri ve GuardX bekçi tur sistemleri, markaları ile bekçi tur sistemleri için kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Türkiye distribütörü olduğumuzdan dolayı hem en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir hem de tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için fiyatlarımız sabittir.

Bekçi tur sistemleri portatif ürünler olduğundan kurulum ve kullanımları için alınacak kısa bir eğitim yeterli olacaktır. Kurulumları için ise montaj gerektiren sadece bekçilerin tur esnasında dolaşacakları noktaların sabitlenmesidir. Bunun dışında kurulum aşamasında ilk olarak bekçi tur sistemleri yazılımının kurulması ve bekçi tur kalemine ait sürücülerin yüklenmesi gerekmektedir. Yazılıma ait tanımlama işlemlerinde ise ilk olarak bekçilere ait kartlar sisteme tanımlanır, bir sonraki aşamada ise bekçilerin dolaştıkları noktaları tespit edecek güvenlik noktaları sisteme tanımlanır, tanımlanan bu noktalar ilgili bölgelere monte edilir. Son adım olarak bekçilerin, güvenlik noktalarını hangi saatler ve sürelerde gezmeleri gerektiği sisteme tanımlanır. Bu tanımlama işlemleri sonucunda sistem aktif olarak bekçilerin kullanıma hazır olacaktır.

Bekçiler, yazılımda tanımlanan tur zamanları geldiğinde öncelikle kendilerine ait bekçi kartını kalem okuturlar ki hangi bekçinin o sırada görevde olduğunu bekçi tur sistemleri kalemi anlayabilmelidir. Sonrasında bekçiler güvenlik noktalarını dolaşırlar ve dolaştıkları her noktayı kaleme okuturlar. Sonrasında kalemde bulunan bilgiler bilgisayarın USB portu aracılığı ile bilgisayara kurulu olan bekçi takip yazılımına aktarılır. Bekçi takip yazılımına ilk aktarım yapıldığı tarih ile son aktarım yapılan tarih arasında istenile rapora ulaşılabilir. Bekçilerin bu raporlar ile turları zamanında yapıp yapmadıkları raporlarda görülebilir. Aynı akıllı telefonlarda olduğu USB port destekli şarjı ile bilgisayar üzerinden de şarj edilebilirler. Kullanım yoğunluklarına göre tam dolum yapılmış şarjı ile ortalama 1 ay kadar bataryaları dayanabilmektedir, çok yoğun kullanılmayan bölgelerde ise bataryaları 2 ay kadar dayanabilmektedir. Kullanım alanları genel olarak dış ortamlar olduğundan kesinlikle su geçirmez olarak üretilirler. Ayrıca darbeye dayanıklı gövdeleri ile yaşanabilecek hasarlarında önüne geçilmiştir. İçlerinde bulunan darbe sensörleri ile bekçilerin kalemleri kullanımı ve tur esnasında alınan darbeler de yazılımda bulunan raporlardan takip edilebilir.

Kalemlere ait ağırlık merkezinin kalemin en uç noktasında bulunduğundan kalemi düşürme durumlarında kalemin içerisinde bulunan devrelerin olmadığı kısımdan darbe alacağından ve devrelere ulaşacak darbe şiddeti minimuma indirgendiğinden hasar görmeleri de engellenmiştir. Bekçi tur sistemleri ile ilgili yaşanacak sorunlar halinde firmamıza ait deneyimli destek ekiplerimiz ile irtibata geçilerek yaptırdıkları yönlendirmeler ile bağlantı sorunları giderilmektedir. Eğer yaşanacak olan sorun yazılım bazlı ise uzak masaüstü bağlantıları ile de destek ekibimiz tarafından sorunların giderilmesi sağlanmaktadır. Sisteme müdahale edecek bir yetkili olmaması durumunda ise destek ekibinden alınan randevu ile teknik ekip uzmanlarımızın sorunları yerinde müdahaleler ile yerinde giderme seçeneği de bulunmaktadır.

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler