perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM TAKİP PROGRAMI

Personel devam takip programı, tüm personel devam kontrol cihazları ile birlikte kullanabileceğiniz bir programdır. Programın kullanımı ve kurulumu çok basit olmasının yanı sıra firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Personel devam takip programı personelleri takip etmek ve kontrol altında tutmak çok basittir. Personel kontrolü için öncelikle personel devam takip programı ile birlikte kullanılacak olan pdks cihazın belirlenmesi gerekmektedir. Bu cihazlar; yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarından herhangi birisi olabilir. Hangi cihazın tercih edileceği tamamen kişinin tercihine kalmış olmakla birlikte tavsiye edilecek olan cihazları takip edilecek olan alandaki personel sayısına göre belirlemek en iyi yöntemdir.

Personel devam takip programının kullanıcı adı ve parolası değiştirilebilmektedir. Programın yetkilendirme özelliği de birden fazla kullanıcı ve gruba yetki verilmesini sağlamaktadır. Personel devam takip programının en önemli özelliklerinden bir tanesi de birden fazla pdks cihazını bir arada kullanabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede personellerinizi takip edeceğiniz giriş ve çıkış alanları ne kadar yoğun ve çok olursa olsun, istediğiniz kadar pdks cihazın kontrolünü sağlayabileceksiniz. Personel devam takip programından alınacak olan raporları kişi bazında ya da genel bazda alabilmek mümkündür.

Personel devam takip programından alabileceğiniz raporlardan bahsedelim. Programdan ek kazançlar raporu alabilirsiniz. Ek kazançlar raporu, bir kişinin kazandığı primi görebilmenizi sağlamaktadır. Bu kişi hangi tarihte, ne kadar prim verildiğini ya da farklı bir sebeple ek olarak ödeme yapıldığını görebilmenizi sağlamaktadır. Personel devam takip programında aynı zamanda günlük puantaj tablosu da bulunmaktadır. Günlük puantaj tablosu, o gün içerisinde ya da sadece hafta içi, hafta sonu gibi belirlenen bir zamanda kişinin yaptığı giriş ve çıkışları, mesaileri vb. görebilmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda personel devam takip programı, kişi bazında giriş ve çıkış raporu almanızı sağlar. Kişi bazındaki bu raporlarda kişinin bir ay boyunca hangi tarih ve saatlerde giriş ve çıkış yaptıklarını görebilirsiniz. Buna bakarak da ay sonları otomatik olarak yapılacak olan maaş hesaplarında kullanılabilmektedir.

Personel devam takip programında kişi bazında geç kalanlar raporu alabilmekte mümkündür. Tabi aynı zamanda genel bazda da geç kalanlar listesi alınabilir. En işe yarar raporlardan birisi de genel bazda mesaiye kalanlar listesinin yer almasıdır. Bu raporda gün gün kimlerin mesaiye kaldığı belirlenebilmektedir. Ayrıca devamsızlık yapan personellere özel bir liste de bulunmaktadır. Personel devam takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için herhangi bir ek ihtiyaç durumunda program geliştirilebilmektedir.

Personel devam takip programı hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz size sadece bir telefon kadar uzaktayız. Arayın, hızlı ve kolay personel takibi ile siz de geçişleri kontrol altında tutun!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler