perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İD CARD PRİNTER

İd card printer, kartlı geçiş sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. İd card printer ile kartların sadece tek bir yüzüne değil, aynı zamanda her iki yüzüne de baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. İd card printer sayesinde özellikle personel takip sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapılarak personel tanıtım kartı olarak kullanılabilmektedir. Kart koruyucu ve kart askı ipi kullanılarak da personellerin üzerinde taşıyarak, müşterilerin personeller hakkında kısa bilgiler elde etmesi sağlanmaktadır. Üye takip sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine de baskılar yapılarak üye takip kartı olarak tercih edilmektedir.

Tek yüze baskı yapabilen id card printer, kartların sadece bir tek yüzüne isim, soy isim, çalışılan departman, logo, firma ismi gibi bilgilerin basılmasını sağlamaktadır. Çift yüze baskı yapabilen id card printer ile kartların bir yüzüne isim, soy isim, çalışılan departman gibi bilgilerin baskıları yapılırken, diğer yüzüne logo, firma adı baskısı yapılabilir. Tüm bu id card printer modellerinde renkli ya da siyah – beyaz baskı yapabilme seçeneği yer almaktadır. Her iki id card printer da saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapmaktadır. Bu kart yazıcıların kullanımları da kurulumları da oldukça basittir. Normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Kullanımı bir o kadar basittir. Bu id card printer ile kartların üzerine yapılacak olan baskıları kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi isterseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz.

İd card printer ile kartların üzerine 300 dpi’lik baskılar yapılabilmektedir. İd card printer, tüm işletim sistemleri ile birlikte kullanılabilmektedir. Kullanımının normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı olmayan id card printer, dışarıdan yapılacak olan baskılara harcadığınız maliyetin minimuma inmesini sağlamaktadır. Bu katların opsiyonel olarak Smart Card Encoder Contact, Prox Card Encoder, Magnetic stripe encoding, Smart Card Encoder Contact-less, CHIP Docking Station özellikleri bulunmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen id card printer ile çift yüze baskı yapabilen id card printer, 32 MB x 2 LCM belleğe sahiptirler.

İd card printer ile tüm kartlı cihazlarda kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapılmaktadır. Standalone cihazlar, panelli cihazlar, online cihazlar ve offline tüm kartlı cihazlarda kullanılan kartlara baskıları renkli ya da siyah – beyaz seçeneklerinden herhangi biriyle baskı yapabilirsiniz. İd card printer kullanılarak, dışarıda yaptıracağınız tüm baskıların maliyetini minimuma indirebilirsiniz. Kırılan kartlar, çalınan kartlar, yeni basılacak olan kartlar vb. düşünüldüğünde dışarıda yapılacak olan baskılara çok yüksek meblağlar harcanmaktadır. İd card printer ile sadece ribonlar kullanılarak baskılar yapılabilmektedir. İd card printer sadece bir yıl gibi çok kısa bir sürede kendini amorti ettirecektir. Satın almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler