perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BİYOMETİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Biyometrik güvenlik sistemleri, takip işlemlerinin kolayca yapılabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Biyometrik güvenlik sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bu cihazlar; yüz tanıma biyometrik güvenlik sistemleri cihazları, parmak izi biyometrik güvenlik sistemleri cihazları ve kartlı biyometrik güvenlik sistemleri cihazlarıdır. Hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize göre değişmektedir. Ancak güvenilirlik açısından bizler, yüz tanıma biyometrik güvenlik sistemleri ile takip yapmanızı önermekteyiz. Çünkü tüm bu cihazlar içerisinde en güvenilir ve kullanışlı olanı şüphesiz ki; yüz tanıma biyometrik güvenlik sistemleri cihazlarıdır. Bu cihazlara kişilerin yüz algoritmaları tanıtılır. Yüzün tanımlama yapılan alanları her insanın yüzünde farklı olduğu için de kişilerin birbirleri yerine okutma ya da geçiş yapabilmesi de mümkün değildir. Yüz tanıma biyometrik güvenlik sistemleri cihazlarına kişilerin yüzlerini tanıtırken yüzlerde sakal, bıyık, gözlük ya da makyaj olmasının hiçbir önemi yoktur. Çünkü cihazların yüksek çözünürlüklü kameraları tüm bunlara rağmen kolay ve hızlı geçiş imkânı sunmaktadır. Kayıt kapasiteleri de her cihazda değişmektedir. Yani takip yapacak olduğunuz alandaki kişi sayısının aslında pek bir önemi de kalmayacaktır. Üstelik zaten birçok modelinde parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilme imkânı da bulunmaktadır. Bu da zaten cihazların kayıt kapasitesinin arttırılması anlamına gelmektedir. Temassız olarak sadece yüz okutarak geçiş yapıldığı için de uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılabilir.

Parmak izi biyometrik güvenlik sistemleri cihazları ise yüz tanıma cihazlarından sonra en güvenilir takip yöntemidir. Parmak izi biyometrik güvenlik sistemleri cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izin tanımlanarak geçiş yapmasını sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlara tanımlanacak olan parmak izinin her insanın parmağında farklı olması demek, kimsenin bir başkası yerine geçiş yapamayacağı anlamına gelmektedir. Bu da özellikle parmak izi biyometrik güvenlik sistemleri cihazlarının personellerin takibinde kullanılmasını sağlamaktadır. Bu cihazlara bir kişinin on adet parmağı da tanıtılabilmektedir. Tanıtılacak olan parmaklardan hangisi ile geçiş yapılacağı tamamen kişilerin istediğine göre değişir. Normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deformasyon olması gibi durumlarda kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir.

Kartlı biyometrik güvenlik sistemleri cihazlarında ise geçiş yapabilmek için cihazlara kart tanımlaması yapmak gerekmektedir. Bu cihazlara tanımlanacak olan kartların proximity kartlar ve mifare kartlar olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Hangi kart ile geçiş yapılacağı tamamen cihazın modeline göre değişir. Tanımlanan tüm kartların üzerine baskılar yapılarak da kullanılabilmektedir.

Biyometrik güvenlik sistemleri cihazları fiyatları da firmamızda genel olarak çok uygundur. Parmak izi biyometrik güvenlik sistemleri cihazları fiyat teklifi, yüz tanıma biyometrik güvenlik sistemleri cihazları fiyat teklifi ve kartlı biyometrik güvenlik sistemleri cihazları fiyat teklifi için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları