perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

3 KOLLU TURNİKE FİYATLARI

3 kollu turnike fiyatları, kullanılacak olan turnikenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden 3 kollu turnike fiyatları hakkında tam olarak net bir şey söylemek değildir. Ancak özellikleri bu turnikelerde belli başlıdır. İşinizi çok kolaylaştıracak olan 3 kollu turnike özelliklerinden bahsedelim. 3 kollu turnike, bir diğer adıyla bel turnikesi ya da tripod turnike olarak bilinen turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanımları çok basit olmakla birlikte kurulum için sadece yirmi dakika gibi çok kısa bir süre yeterledir. Montaj kitine sahip olduklarından dolayı bu turnikelerin montajını yapmak oldukça basittir. 3 kollu turnike sistemleri, birçok farklı mekânda kullanılabilmektedir. Bunlara örnek verecek olursak; metro ve metrobüs istasyonları, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, işletmeler, hava alanları, holdingler, plazalar vb. gibidir. 3 kollu turnikelerin bu tarz alanlarda kullanabilmek için kullanılan farklı gövdeli modelleri bulunmaktadır. Peki farklı gövde derken neyi kastediyoruz? 3 kollu turnike gövdesi, elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olabilmektedir. Elektrostatik boyalı 3 kollu turnike sistemlerini iç ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik 3 kollu turnike sistemleri ise dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. 3 kollu turnike fiyatları, kullanılacak olan farklı gövde özelliklerine göre de değişebilmektedir. Bu yüzden 3 kollu turnike fiyatları hakkında kesin ve net bir bilgi için öncelikle ihtiyacınızın belirlenmesi gerekmektedir.

3 kollu turnike sistemleri, tüm pdks cihazlar ile de tetiklenebilmektedir. Parmak izi okuyucular, yüz tanıma cihazları veya kartlı geçiş kontrol cihazlarından herhangi birisini güvenle kullanabilirsiniz. Bu turnikelerin enerjileri 100 – 240 volt AC arasında değişmektedir. -20 derece ile +60 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuzca kullanılabilmektedirler. Genellikle 3 kollu turnike kol uzunlukları da tüm turnikelerde değişmektedir. Yani geçiş alanınıza uygun olan turnikeyi seçerek o alanı kapatabilirsiniz. Akıllı kollara sahip olan 3 kollu turnike, iki yönlü olarak geçişe olanak tanımaktadır. Ancak bir taraftan geçiş yapılırken diğer taraftan aynı anda geçiş yapılması mümkün değildir. Üç konumlu ışıklı göstergeleri ile bu geçiş esnasında kullanıcılara gösterilmektedir. Üç konumlu ışıklı gösterge turnike geçişe hazırken yeşil renkli ok işareti yanıp sönmektedir. Geçiş esnasında ise bu yeşil renkli ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş sırasında ise karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. 3 kollu turnike fiyatları, bu tarz özelliklerine göre de değişebilmektedir.

3 kollu turnike, ihtiyaca uygun olan tüm çözümleri ile istenmekte olan tüm besleme gerilimi şartlarını da sağlayabilir. Yumuşak ve sessiz geçiş imkânı sunan 3 kollu turnike, dekoratif bir görünüme sahiptir. Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak 3 kollu turnike fiyatları, bu turnikelerin Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için de oldukça uygundur. Üstelik iki sene boyunca garantilidir. Herhangi bir sorun yaşandığında da çağrı merkezimizi arayarak destek alabilmek mümkündür. 3 kollu turnike fiyatları uygunluğunu kaçırmadan satın almak için zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler