perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Biyometrik Parmak İzi: Güvenlikte Benzersiz Doğrulama!

Biyometrik parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın yanı sıra ayrıca her insanın parmağında farklıdır. Bu farklılık, biyometrik parmak izi ile takip yapılması sırasında kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi durumların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Bu da geçişlerin her zaman çok daha kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Biyometrik parmak izi okuyucu cihazlarının birçok modelinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilmek mümkündür. Bu şekilde cihazların da kayıt kapasiteleri artış göstermektedir. Kullanımları çok basit olan bu cihazlarda kayıt kapasiteleri genel olarak bin kişi ile on bin kişi arasında değişir. Yani takip alanlarınızdaki kişi sayılarına uygun olarak bir cihaz bulunabilir. Üstelik zaten pek çok modelinde kartlı ve şifreli de geçiş yapabilirsiniz. Kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilmesi, bu cihazlarda parmak izini okutamayan kişilerin geçiş yapmasını kolaylaştıracaktır. Normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik yahut deformasyon olması durumlarında kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Biyometrik parmak izi okuyucu cihazlarının kayıt kapasitelerinin yüksek oluşu sayesinde de bir cihaza dilerseniz bir kişinin on adet parmağını da tanıtabilirsiniz. Böylece normalde geçiş yapılan parmakta bir sorun olması durumlarında kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilmektedir.

Biyometrik parmak izi okuyucu ile sıklıkla personel takibi yapılmaktadır. Personel takibinin biyometrik parmak izi okuyucu ile yapılmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi bu cihazlarda kullanılan parmak izinin her insanda farklı olması ve kimsenin bir başkası yerine parmak izi okutma olanağının olmayışıdır. Bu sayede personellerin 7/24 güvenle takip edilebilmesini sağlar. Bu güvenlikli geçişler; üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi ve geçiş kontrol takibi yapmak için de kullanılabilmektedir. Biyometrik parmak izi okuyucu cihazların tabi ki tüm bu takip yöntemleri ile birlikte kullanılması için beraberinde uygun olan takip programının da kullanılmasını gerektirmektedir.

Biyometrik parmak izi okuyucu cihazların pek çok farklı özelliği bulunmaktadır. Bu cihazlar ile Türkçe ve sesli olarak geri bildirim verebilmek mümkündür. Tanımlı olan parmak izi okutulduğunda bu cihazlar, Türkçe olarak teşekkür edeceklerdir. Eğer okutulan parmak izi tanımlı değilse, tekrar deneyiniz şeklinde bildirim verecektir. Bu da sizin biyometrik parmak izi okuyucu cihazları çok daha rahat olarak kullanmanıza olanak tanımaktadır.

Biyometrik parmak izi okuyucu cihazları hakkında çok merak edilmekte olan konulardan biri kullanım alanları, biri ise biyometrik parmak izi okuyucu fiyatlarıdır. Kullanım alanları, takip yapacağınız her alandır. Okullar, hastaneler, plazalar, askeri alanlar, alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları gibi birçok farklı alanda kullanılabilirler. Biyometrik parmak izi okuyucu ile tüm bu alanlarda güvenilir takip yapılabilir. Biyometrik parmak izi okuyucu fiyatları ise Magic Pass cihazlarımız için oldukça uygundur. Ancak biyometrik parmak izi okuyucu fiyatları hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Kullanılan modellere göre değişebilir. Biyometrik parmak izi okuyucu fiyat teklifi için info@perkotek.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler