perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS OKUMA SİSTEMİ

Hgs okuma sistemi, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları çok basit olup sistemin bir bütün olarak kullanılması gerekir. Hgs okuma sistemi; otopark bariyerleri, araç kontrol paneli, araç etiketleri, antenler ve otopark takip programından oluşmaktadır. Bu sistemlerin aktif olarak kullanılabilmesi için öncelikle bariyerlerin ve antenlerin, otoparkların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılması gerekmektedir. Giriş ve çıkışlar için sadece tek bir bariyer ve tek bir anten kullanabileceğiniz gibi isterseniz hem giriş hem de çıkışlarda farklı bariyer ve anten kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Hgs okuma sistemi bariyer ve antenlerin montajından sonra geçişine izin verilecek olan araçlar için etiket tanımlanması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Araçların özlük bilgileri ile sisteme kayıt edilirler. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin de kayıt edilirken, araç bilgileri ile birlikte kayıt edilmesi gerekmektedir. Bu etiketlerin hangi mesafeden okuma yapabileceği ve hangi mesafeden yazma yapabileceği, tamamen antenlerin modeline göre değişir. Antenlerimizin 35 metre ve 50 metreye kadar okuma yapabilen modelleri bulunmaktadır. Sistem bu şekilde aktif olarak kullanılabilecektir.

Hgs okuma sisteminde kullanılan bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otoparkınızın giriş alanına bakılarak, ihtiyaca uygun olan kol uzunluğu ayarlanabilir. Böylece araçların geçiş yapacakları alan tamamen kontrol edilebilir. Bariyerlerde kol uzunlukları yanı sıra kullanım alanları da farklılık gösterebilmektedir. Hgs okuma sistemi bariyerlerinin paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı gövdeli modelleri ise iç ortamlarda kullanılan, araçların geçişlerini kontrol etmenizi sağlamaktadır. Bu bariyerlerin üzerinde bulunan flaşör lamba, kolların hareket etmesi durumunda sürekli olarak yanıp sönmektedir. Bu da özellikle geceleri görüşün daha iyi olmasını sağlamaktadır.

Hgs okuma sistemi kullanım alanları; siteler, alışveriş merkezi otoparkları, apartman otoparkları, hava alanları, hastaneler, fabrikalar, işletmeler, plazalar, holdingler gibi birçok farklı alandır. Hgs okuma sistemi sayesinde artık otoparklarınıza sadece sizin izin verdiğiniz araçlar giriş yapabilecek. Hgs okuma sistemi programı üzerinde de hangi araçların hangi saatte çıktığı, hangi araçların otoparkta ne kadar süre beklediği gibi ayrıntılara ulaşılabilecektir.

 Hgs okuma sistemi ile siz de otoparklarınıza sadece izin verdiğiniz araçların giriş ve çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu sistemlerin fiyatları da çok merak edilmekte. Ancak sistemin fiyatları hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan bariyerlere, etiket sayısına vb. göre hgs okuma sistemi fiyatları değişebilir. Satın almak isterseniz bizi arayabilir, dilerseniz Perkotek Plaza’ya da gelerek yerinde inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler