perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
BİYOMETRİK SİSTEMLER

Son dönemlerde birçok holding ve firma, biyometrik sistemlere doğru yönelim göstermekte ve bu ürünleri araştırmaya geçmektedir. Bilindiği üzere biyometrik sistemler, teknolojinin en üst raddesi olarak görülmekte ve kontrol sistemleri alanında da başarıyla uygulanmaktadır. Bu kapsamda ise sistem türü, 3 farklı safhadan oluşmaktadır;

·        Kişi tanımlama

·        Kişi doğrulama

·        Kişi onaylama

Biyometrik sistemler alanında ise en çok tercih edilen sistem türü yüz tanıma sistemidir. Yüz tanıma sistemiyle beraber kişinin yüz haritasını tamamen ortaya çıkartan kriptolu sistem türü, algoritma üzerinden var olan yüze bir ID numarası verir ve yüz tanıma cihazının hafızasına bunu kaydeder. Daha sonra ise geçişler sırasında herhangi bir sorun yaşatmadan, sizlere geçiş olanakları verir. Yüzün 2/3’lük kısmı deforme olsa bile %100’e kadar geçiş olanakları tanıyan bu sistem türü, alanında kitlelerin en çok tercih ettiği ve makul gördüğü ürünlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Geçiş olanaklarında herhangi bir temas durumu söz konusu olmayacağından dolayı da diğer sistemlere nazaran daha uzun ömürlüdür. Direkt olarak sistemin kurcalanması durumu söz konusu olur ise, yazılım direkt olarak var olan irtibatlardan sizlere ulaşım sağlar ve konuya el atmanızı hedefler. Biyometrik sistemler konusunda dünyanın en çok tercih edilen ürünü yüz tanıma sistemi, alanında başarılı sonuçlar almanızı da öncü bilmektedir.

Bir diğer sistem türü ise biyometrik parmak izi tanıma sistemidir. Alanının en çok kullanılan ürünleri arasında başı çeken bu sistem türü, fazlası ile kullanışlı ortamlar yaratması sebebiyle kitlelerin bir numaralı ürünü haline dönüşmüştür. Sisteme birisini kaydetmek istediğiniz zaman, direkt olarak sistem üzerine yetkili kişi parmakları okutabiliyor ve bu süreden sonra her parmak okutma işleminde o kişiye giriş hakkı veriliyor. Parmak izini yüksek çözünürlükte tarayarak ikilik sayı sistemine çeviren ürün, bir ID vererek sizleri sisteme kaydetmektedir. Parmak izi sisteminde, parmağı okutulmuş kişi dışında kimseye giriş izni verilmeyeceği gibi, ürün alanında bir numaralı seçimler arasında yerini almaktadır. Parmak izi programından bu geçişler, bilgisayar ortamında da takip edilir ve daha sonrasında dilediğiniz vakitler de var olan personellerinizin giriş ve çıkış zamanlamalarını sistemden görebilirsiniz. Biyometrik sistemler alanında fazlaca tercih edilen bu ürün çeşidini sizler de deneyimleme şansı bulabilirsiniz.

Sistemin en büyük avantajlarından bir tanesi de personelleri takip edebilme şansıdır. Zira personellerin işe giriş ve çıkış saatlerini anında hafızaya not alan biyometrik sistemler, bu sayede ise dilediğiniz zaman hafızayı mailinize aktarma şansı veriyor ve görüntüleyerek herkesin işe olan devamlılığını ölçmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra ise sistem geniş bir veri tabanına sahip olduğundan dolayı dilediğiniz zaman maaş hesaplamaları yapabilmeniz konusunda da uygun alanlar yaratmayı ihmal etmemektedir. Her geçen gün kitlelerin bir numarası haline dönüşmüş olan bu 2 farklı ürün çeşidinden herhangi birisini sipariş etmek adına siz de Perkotek ailesi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda sunduğumuz çözüm önerileri ile beraber her daim sizlere en üstün hizmetleri sağlıyor, profesyonel destekler almanız doğrultusunda da sorunsuz bir hizmet anlayışını sizlerle buluşturmayı eksik etmiyoruz. Editör kadromuz ve müşteri temsilcilerimiz ile birlikte biyometrik sistemler alanında verdiğiniz tüm siparişleri en kısa sürede sizlere ulaştıracağımız gibi, kurulum konusunda da kaliteli bir hizmeti sunabilmek adına günden güne çalışmayı ihmal etmemekteyiz. Bir telefon kadar uzaklığınızda olan Perkotek, sizlere alternatif ürünleri sunarak da kesenize uygun olan ürün çeşitlerini almanıza ve alışverişinizi bu şekilde devam ettirmenize olanaklar tanımaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler