perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Cam Kapı Kilit Fiyatları: Her Bütçeye Uygun Çözümler!

Cam kapı kilit sistemleri, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılan manyetik kilitler ve bu kapıların karşılıklarına takılan aparatlardan oluşmaktadır. Cam kapı kilit fiyatları, satışını yapmakta olduğumuz Strike cam kapı kilitlerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan dolayı çok uygun olmaktadır. Cam kapı kilitleri, cam kapılarda kullanılarak bu kapılardan giriş ve çıkış yapacak olan kişilerin kontrollü bir biçimde geçiş yapmalarına imkân tanımaktadır. Cam kapı kilitlerine elektrik verilmesi durumunda aparata yapışmaktadır. Mıknatıslama mantığı kullanarak yapıştığı için de kapıyı kırsanız bile kilidi aparattan ayırmanız gibi bir durum söz konusu değildir. Cam kapı kilit fiyatları uygunluğu ile bu kilitlerin tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Bu kilitler ile birlikte kullanılacak olan aparatlar; L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve L aparatı olmak üzere adlandırılmaktadır. Cam kapı kilitleri, oldukça kaliteli ve sağlam olmaktadırlar.

Cam kapı kilit fiyatları uygunluğu bir yana, elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları fiyatları da çok uygun olmaktadır. Parmak izi, yüz tanıma ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanılabilen bu kilitler, uzaktan kumanda ve buton ile de kontrol edilebilmektedir. Bu şekilde kapıyı açabilmek için kapınızdaki kilidin elektrikli veya elektronik olması da şart olmaktadır. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde kapıların sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Strike kapı kilitlerinin dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildikleri için de uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlanabilecektir. Bu kilitlerdeki tutuş gücü beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Ahşap, demir, pvc, pimapen, Amerikan ve kompozit tüm kapı yapılarına uygun olan modeller bulunmaktadır. Cam kapı kilit fiyatları uygunluğu garantisi gibi elektrikli kilitler için de garanti vermekteyiz.  Bir de bu kilitler dışında kullanılmakta olan selenoid şeklindeki paslanmaz kapı dillerinin hareketli kısımlarına saplanmaları ile kullanılmakta olan kilitler bulunmaktadır. Bu kilitlerin tutuş güçleri de sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişmektedir. Cam kapı kilit fiyatları gibi selenoid kilit fiyatları çok uygundur.

CAM KAPI KİLİT KULLANIM ALANLARI

Cam kapı kilit kullanım alanları oldukça geniştir. İşletmeler, plazalar, belediyeler, fabrikalar gibi pek çok alanda güvenle kullanılmaktadır. Kurulumu ve kullanımı oldukça uygun olan bu kilitler, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya devam etmektedir. Cam kapı kilit kullanım alanları artışının en büyük nedenlerinden bir tanesi, cam kapı kilit fiyatlarının da oldukça uygun olmasıdır. Cam kapı kilit fiyatları teklifi almak için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçmek için daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler