perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Elektronik Kabin Kilidi: Modern ve Güvenli Koruma!

Elektronik kabin kilidi, çekmece ve dolaplarda kullanılarak, değerli eşyalarınızın kontrol altına alınması için harika bir koruma yöntemidir. Bu kilitler hakkında merak edilen konulardan biri kullanım alanları olmakla birlikte, bir diğeri ise elektronik kabin kilidinin fiyatlarıdır. Elektronik kabin kilidi kullanım alanları çok geniş olup günümüzde her geçen gün de daha geniş alanlarda kullanılmaya devam edilmektedir. Elektronik kabin kilidi; telefonların şarj edildiği dolaplarda ve kabinlerde, etajerlerin çekmecelerinde, kartların konulduğu dolaplarda, tehlikeli maddelerin yer aldığı ya da silah konulan dolaplarda, fabrikalarda işçilerin kıyafet dolaplarında, evlerde yer alan dolaplarda ve evlerde yer alan çekmecelerde, kitaplıklarda ve çelik raflarda, klasörlerin konulduğu dolaplarda, dosyaların konulduğu dolaplarda, spor merkezlerinde yer alan dolaplarda, sauna dolaplarında, soyunma odası dolaplarında, okullarda yer alan dolaplarda, spor salonlarında, evlerde yer alan çekmecelerde, alışveriş merkezlerinde bulunan emanet dolaplarında, ofislerde yer alan çekmecelerde vb. pek çok alanda kullanılabilmektedir. Elektronik kabin kilidi fiyatları da firmamızda oldukça uygundur.

Elektronik kabin kilidi, çok kolay bir kullanıma sahiptir. Bu kilidi kullanabilmek için montajının yapılması gerekir. Bu işlem çok basit olup oldukça kısa sürmektedir. Elektronik kabin kilidi, şifreli geçiş olanağı da sunmaktadır. Şifreli geçiş yapabilmek için oldukça zarif tuşlara sahiptir. Dokunmatik bu tuşlar, basitçe kullanım sağlayarak, değerli eşyalarınızı kontrol altına almanızı sağlamaktadır. Elektronik kabin kilidi kullanım alanları genişliği, 22 milimetrelik dolaplarda kullanılabilmesi sayesinde giderek artmaktadır. Elektronik kabin kilidini -5 derece ile +50 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Elektronik kabin kilidi artık sizin anahtarımı unuttum derdinizi ortadan kaldırmayı sağlamaktadır. Bu kilitler üstelik pil ile çalışırlar. Pillerin bitmesine yakın olarak alarm vermektedirler. Bu sayede siz pilin biteceğini hemen anlayarak değiştirebilirsiniz. Değiştirmeseniz bile 100 kez daha açma olanağı sunmaktadır. Elektronik kabin kilidi sayesinde değerli eşyalarınızı bıraktığınız yerlerde geri bulabileceksiniz. Satın almak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler