perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

CAM KAPI KİLİTLERİ

Cam kapı kilitleri; iş yerleri, plazalar, ofisler gibi mekânlarda bulunan cam kapılarda kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten imal edilen cam kapı kilitleri, normal cam kapı kilitlerine göre daha sık tercih edilmektedir. Çok büyük bir ağırlığa sahip değildirler. Cam kapı kilitlerinin kurulumu manuel olarak yapılmaktadır. Kurulumu oldukça basittir. Ürünün kutusunun içerisinde bulunun montaj malzemeleri ile hızlı bir kurulum sağlanır.

Cam kapı kilitleri, cam kapılarda kullanılan kilitlerdir. Bu kilit sistemlerinin tutuş gücü kilidin modeline göre farklılık gösterebilmektedir. L ve Z aparatları ile kullanımları oldukça basitleşirken personel devam kontrol sistemi cihazları ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Parmak izli sistemler, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol terminalleri ile cam kapı kilidine tetik verilebilirsiniz. Cam kapı kilitlerinin manyetik kısımları çinkodan oluşabildiği gibi alüminyumdan da oluşabilmektedir. Cam kapı kilitlerinin bazı modellerini cam kapılarda kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda tahta kapılarda, PVC kapılarda ve metal kapılarda da kullanabilirsiniz. Manyetik olabilen cam kapı kilitleri, elektromanyetik de olabilmektedir. Cam kapı kilitleri modellerimiz aşağıda listelemiştir.

 

CAM KAPI KİLİTLERİ APARATLARI VE BUTONLARI

Cam kapı kilitleri genelde düz kilit şeklinde olsalar da farklı modelleri de mevcuttur. Camda kilit takılacak yerin içinden kilitler camlara takılır. Cam da kilit takacak yer olmadığı durumlarda aparatlar yardımı ile cam kapı kilitleri takılabilir. Cam kapı kilidi aparatları cam kapı kilitlerinin montaj yapılması için kullanılır. L ve Z cam kapı kilitleri aparatları, cam kapı kilidinin mıknatıslarıyla birbirini çekerek kapının geçiş yetkisini sağlar. Cam kapı kilitleri aparatlarımız ve butonlarımız aşağıda listelenmiştir. Cam kapı kilitleri butonları sayesinde ofislerde kişiler yerinden kalkmadan kolayca kapılara tetik vererek açılmasını sağlayabilecektir. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları