perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ  

Personel devam kontrol sistemleri, personelleri takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurumları ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, alışveriş merkezleri, işletmeler, plazalar, okullar, fabrikalar, plazalar gibi pek çok alanda kullanılabilmektedirler. Personel devam kontrol sistemlerinde ihtiyaç duyulmasının en büyük nedeni, personelleri el ile takip esnasında pek çok aksaklığın yaşanması ve boşuna harcanan insan gücü ve performanstır. Bunların önüne geçmek için personel devam kontrol sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Personel devam kontrol sistemleri, geniş bir alanda kullanılmasını oldukça kolay bir kullanıma sahip olması ile elde etmiştir. Bu sistemlerin kullanılması için personel devam kontrol sistemleri programının ve pdks cihazların bir arada kullanılması gerekir. Bu pdks cihazların, yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları, parmak izi personel devam kontrol sistemleri cihazları ve kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları olmak üzere farklı modelleri yer almaktadır. Hangi modelin kullanılacağı tamamen sizin tercihinize göre değişir.

Öncelikle personel devam kontrol sistemleri programından bahsedelim. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı çok kolaydır. Kısa bir eğitim alan bütün son kullanıcılar personel devam kontrol sistemleri programını kolayca kullanabilirler. Kullanımları oldukça basit olmasının yanı sıra pek çok farklı ihtiyacınıza da cevap verebilme niteliğindedir. Bu program ile farklı pek çok rapor üretilmektedir. Bu raporlar; kişi bazında erken çıkanlar raporu, not hanesinde yazanların raporu, kişi bazında giriş çıkış raporu, genel bazda giriş çıkış raporu, mesaiye kalanlar raporu, kişi bazında geç kalanlar raporu, genel bazda geç kalanlar raporu, elle müdahale edilmiş giriş-çıkış hareketleri, genel bazda erken çıkanlar raporu, devamsızlar raporu, kişi bazında maaş bordrosu, izinli personeller raporu, avans listesi, maaş zarfı, kart kullanmayı unutanlar raporu, işe girenler raporu, işten ayrılanlar raporu, tatil günü çalışanlar raporu, aylık devam çizelgesi, genel bazda maaş bordrosu ve prim listesi gibi raporlardır. Bu raporlar, programı çok daha kolay bir şekilde kullanabilmenize olanak tanımaktadırlar.

Personel devam kontrol sistemlerinde en çok yüz tanıma cihazları kullanılmaktadır. Daha sonra parmak izi okuma personel devam kontrol sistemleri cihazları ve kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları tercih edilmektedir. Bunun sebebi, yüz tanıma cihazlarının çok daha güvenilir olmasıdır. Bu cihazlara kişilerin eşsiz ve benzersiz olan yüz özellikleri kayıt edilmektedir. Parmak izi personel devam kontrol sistemleri cihazlarına da eşsiz ve benzersiz olan parmak izi kayıt edilmektedir. Üstelik bir insanın on parmağında da parmak izi farklı olduğundan ötürü, bütün parmaklarının da kayıt edilebilmesi mümkündür. Böylece personeller, normalde geçiş yaptıkları parmaklarında kesik, çizik veya deformasyon yaşadıklarında, kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapabilirler. Kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları ise kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara tanıtılacak olan kartlar, mifare ya da proximity kartlardır. Bu kartların hangisinin kullanılacak olduğu tamamen cihazın modeline göre değişir.

Perkotek Teknoloji olarak Magic Face yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları, Magic Pass personel devam kontrol sistemleri cihazları ve Strike kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de bu cihazların fiyatları, firmamızda oldukça uygun olup her bütçeye ve her ihtiyaca göre farklı bir model yer almaktadır. Satın almak için 0850 811 80 00 numarasını arayarak uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler