perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Ciaat Kart Yazıcı: Profesyonel Kart Baskı Çözümü

Ciaat kart baskı makinası, kartlı geçiş kontrol cihazlarında kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Ciaat kart baskı cihazları, tüm kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilirler. Kullanılacak olan farklı kar okuyucu modelleri bulunmaktadır. Strike kart okuyucuları 4 ana başlık altında inceleyebiliriz. Bunlar; standalone kart okuyucu, offline kart okuyucu, online kart okuyucu ve panelli kart okuyucudur. Bu kart okuyucuların tamamı aslında aynı işlevi görmekle birlikte, farklı şekillerde kullanılırlar. Özellikle geçiş kontrolü sağlamak için sıkça tercih edilen Strike kart okuyucu sistemler; personel takip, öğrenci takip, üye takip, yemekhane takip, minibüs takip ve tuvalet takip yazılımları ile beraber de kullanılabilmektedir. Perkotek Teknoloji olarak Strike kart okuyucu Türkiye distribütörlüğü yapmaktayız. Yani kart okuyucu satın almak isterseniz, özellikle bize danışmalısınız. Çünkü bu kart okuyucuların distribütör olduğumuz için fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Üstelik kapı, bariyer ve turnikelere de tetik verebilmenizi sağlayacaktır. Strike kart okuyucuların pek çok farklı modelinde aynı anda kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı bulunmaktadır. Kullanımları da oldukça basit olan bu cihazları, takip yapmak istediğiniz alanların girişlerine monte ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Strike kart okuyucu fiyatları da kullanacak olduğunuz cihazın modeline, geçiş tipine vb. özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden Strike kart okuyucu hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. O yüzden Strike kart okuyucu bilgisi için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ciaat kart baskı makinalarında kartların tek yüzüne veya kartların çift yüzüne baskılar yapmaya olanak tanıyan farklı modeller yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen Ciaat kart baskı makinaları, 300 dpi’lik bir çözünürlükte baskı yaparlar. Bu baskıların renkli ya da siyah – beyaz olan iki farklı seçeneği yer almaktadır. Ciaat kart baskı makinası ile saatte 180 adet renkli baskı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskı yapılabilmektedir. Renkli baskılar için 16.7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Normal bir yazıcıdan hiçbir farkı olmayan Ciaat kart baskı yazıcısı, usb ile bilgisayarlara kolayca bağlanılabilmektedir. Kullanımının da normal bir kart yazıcıdan farkı yoktur.

Ciaat kart baskı yazıcısı, özellikle personel tanıtım kartlarına baskılar yapmak için kullanılmaktadır. Ciaat kart baskı makinesi ile baskı yapılacak olan kartların kalınlıklarının 0,25 mm ile 1,00 mm arasında olması gerekmektedir. Tek taraflı yapılacak olan baskılarda kartın ön yüzüne kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman vb. baskılar yapılabilmektedir. Çift taraflı olacak olan baskılarda ise kartın arka yüzüne logo vb. konulabilir. Ciaat kart baskı makinasında ribonlar kullanılarak baskı yapılmaktadır. Kartlı sistemlerde kullanılacak olan kartların kırılma, kaybolma veya deforme olma riski çok fazla olduğu için sürekli olarak baskı yenilenmesi gerektiğinden, bu maliyeti en aza indirmek için Ciaat kart baskı cihazları satın alabilirsiniz. Firmamız Ciaat kart baskı cihazları Türkiye distribütörü olduğu için en uygun fiyata mal edebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler