perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Spor Salonu Üye Takip Sistemleri: Modern ve Güvenli Çözümler

Spor salonu üye takip sistemleri, spor salonlarına giriş yapacak olan üyelerin takibinin yapılacağı sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan üç farklı pdks cihaz türü bulunmaktadır. Bu cihazlar; spor salonu üye takip sistemleri yüz tanıma cihazları, spor salonu üye takip sistemleri parmak izi cihazları ve spor salonu üye takip sistemleri kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır.

Yüz tanıma spor salonu üye takip sistemleri cihazları, kişilerin eşsiz ve benzersiz olan yüz algoritmasını kullanmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için kişilerin öncelikle yüzlerini cihazlara tanıtması gerekir. Yüzdeki bu algoritma her insanda farklı olduğu için de kişilerin birbirleri yerine yüz okutması mümkün olmaz ve böylece %100 güvenli takip sağlanmış olacaktır. Yüz tanıma spor salonu üye takip sistemleri cihazlarına kişilerin yüzlerini kayıt etmek için 8 ile 10 santimetre mesafeden bakmaları da yeterli olacaktır. Bu cihazların pek çok modelinde dahili batarya özelliği de yer almaktadır. Yani elektrik kesilmesi gibi durumlarda bile kullanıma devam edilebilecektir. Parmak izi spor salonu üye takip sistemleri cihazları ise parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmasına devam eden cihazlardır. Parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahip olmaktadır. Bu sayede kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması söz konusu değildir. Parmak izi cihazlarında da kayıt kapasitesi her cihazda farklılık göstermektedir. Yani takip edecek olduğunuz alandaki üye sayısına göre takip işlemleri yapılacaktır. Parmak izi spor salonu üye takip sistemleri cihazlarına bir kişinin on adet parmağının tanımlanması da mümkündür. Böylece normalde geçiş yapılacak olan parmağında kesik ya da çizik olması gibi durumlarda kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Kartlı spor salonu üye takip sistemleri cihazları ise kart tanıma teknolojisi ile çalışırlar. Bu cihazlara kayıt edilecek olan kartlar, proximity ya da mifare kart olmaktadır. Hangi kartın kullanılacağı tamamen cihazın özelliğine göre değişmektedir. Ancak kartların üzerine baskılar yaparak kullanmak mümkün olmaktadır. Yapılacak olan bu baskılarda kişilerin üyelik bilgileri yer alacaktır.

Spor salonu üye takip sistemlerinde kullanılacak olan iki farklı turnike modeli yer alır. Hızlı geçiş spor salonu üye takip sistemleri turnikeleri, oldukça şık bir görüntüye sahip olan turnikelerdir. Genellikle bu turnikeler, işletme girişlerinde tercih edilmektedir. Hızlı geçiş spor salonu üye takip sistemleri turnikelerinin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan modelleri yer almaktadır. Bu modeller iç ve dış tüm farklı ortamlarda kullanılabilmektedir. Bel spor salonu üye takip sistemleri turnikeleri ise insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikelerdir. Bu turnikeler günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hızlı geçiş turnikelerinde olduğu gibi bu turnikelerde de paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan modeller yer almaktadır.

Spor salonu üye takip sistemlerinin tamamını aktif olarak kullanmak için öncelikle kullanılacak olan turnikenin giriş alanına monte edilmesi ve daha sonra üzerine pdks cihazın montajının yapılması gerekmektedir. Bu şekilde kullanımı çok kolaydır. Spor salonu üye takip sistemleri hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek için hemen bizi arayınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler