perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MIKNATISLI ALARM SÖKÜCÜ

Mıknatıslı alarm sökücü, mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılan sert etiketlerin, ürünlerin üzerinden çıkarılması için kullanılmaktadır. Sensitive mıknatıslı alarm sökücü, mağaza kasa görevlileri tarafından kullanılır. Ürün satın alındıktan sonra ürünlerin üzerinden Sensitive mıknatıslı alarm sökücü ile sert etiketler, mağaza kasa görevlilerince çıkarılmalıdır. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden Sensitive mıknatıslı alarm sökücü dışında çıkarılmak istenmesi durumunda ürüne ciddi oranda zarar verilecektir. İşte bu durumların ortadan kaldırılması için Sensitive mıknatıslı alarm sökücü kesinlikle kullanılmalıdır. Sensitive mıknatıslı alarm sökücü dışında kâğıt etiketleri pasif hale getirmek için ise etiket öldürücü kullanılmaktadır. Etiket öldürücü sayesinde etiket pasif hale getirildiğinde, antenden geçiş sırasında alarm verilmeyecektir.

Sensitive mıknatıslı alarm sökücü ve mağaza ürün koruma antenleri kullanılmadan önce, ürünlerin korunması çok zordu. Güvenlik kameraları ile korunan ürünlerin çok daha güvende olduğu söylenemezdi. Ürünler çalındıktan sonra kameralardan görüntülendiği için aslında kameralar pek de bir işe yaramıyordu.  Bu sebepten dolayı da ay sonları çalınmış olan ürünlere ekstra bir bütçe ayrılması gerekiyordu. Hatta öyle bir duruma gelmişti ki; ay sonları çalıntı ürünlere ödenen masraf yüzünden mağazalar neredeyse iflasın eşiğine gelmişti. İşte bu durumların ortadan kaldırılması için Sensitive mıknatıslı alarm sökücü ve mağaza ürün koruma antenleri kullanılmaya başlandı. Mağaza ürün koruma antenlerinin kullanılmakta olan iki farklı modeli bulunuyor. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve RF mağaza ürün koruma antenleri.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, Dexilon teknolojisi ile çalışmakta olan antenlerdir. Bu antenler, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Mono yahut TX + RX olarak çalışmasına devam eden bu antenler, yaklaşık olarak 2 metrelik alanlara kadar tarama yapılabilmesini sağlar. Tabi ki bunun için bu antenlerle ile birlikte Sensitive mıknatıslı alarm sökücü yardımı ile çıkarılan sert etiketlerin kullanılması gerekir. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kâğıt etiketler kullanılacaksa, antenlerin çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Dr mağaza ürün koruma etiketleri, pencil mağaza ürün koruma etiketleri, şişe mağaza ürün koruma etiketleri, slipper mağaza ürün koruma etiketleri gibi tüm etiketler, bu antenler ile birlikte kullanılabilmektedir.

RF ürün koruma antenleri ise çalışmalarına 8.2 mhz radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. RF ürün koruma antenleri ile birlikte 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri, square mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri, mini mağaza ürün koruma etiketleri kullanılabilmektedir. Bu antenlerimiz, iki sene boyunca da garantilidir.

Siz de mağaza ürün koruma sistemleri hakkında çok daha fazlası ve mağaza ürün koruma sistemleri fiyat teklifi almak için daha fazla zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler