perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

DEDEKTÖR

Bilindiği üzere ülkemiz şartlarında güvenlik önlemlerinin alınması çok önemli bir kavramdır. Bu sebepten dolayı da en doğru işleyişi sağlamak adına, güvenlik önlemlerinin arttırılması ve insanların can ve mal kaybının yaşanmaması adına güvenilir bir alan oluşturulmasına önem verilmelidir. Bu anlamda ise alışveriş merkezleri, belediyeler, parklar, otoparklar, adliye ve buna benzer insan akışının çok sık gerçekleştiği alanlarda dedektör tarzı ürünler ile destekleyerek güvenlik önlemleri arttırılabilir. Artık günümüzde havalimanı ve alışveriş merkezlerinin her birinde yer alan dedektör ürünleri, %100’e kadar güvenlik önlemleri sağlıyor ve sizlerin en kapsamlı şekilde alanda hakimiyet kurmanızı sağlıyor.

Bu anlamda ise birçok dedektör çeşidi söz konusudur. Biz de sizlere sırası ile bu ürünleri tanıtacağımız gibi, genel olarak kullanım alanlarından ve ne gibi alternatif yollar olduğundan bahsedeceğiz;

EL TİPİ DEDEKTÖR

El tipi dedektörler, genel olarak güvenlik görevlilerinin kullandığı bir ürün çeşididir. Bu sayede ise tam kapsamlı aramalar ortaya çıkacağı gibi, sizlerin temel olarak faydalanabileceği ve kullanım alanları yaratabilecekleri ortam günümüze yansıtılmaktadır. Bilindiği üzere artık pek çok güvenlik görevlisinin elinde bu ürünleri görme durumu söz konusudur. Alışveriş merkezleri, metrolar ve buna benzer insan yığınının oluştuğu tüm alanlarda kullanım olanakları tanıyan dedektör türleri, temel olarak insanların kısa sürede vücutlarının ve var olan aksesuarlarının aranmasını sağlayarak sizlere kesin sonuçlar sunar. Aynı zamanda dedektörlerin içerisinde yer alan hassasiyet ayarı ile beraber anahtarlık, çanta demiri, kemer tokası, yüzük ve benzeri takıların dedektöre takılmamasıyla beraber diğer yaygın metallere öncelikler verilir. Bıçak, silah ve bomba gibi can ve mal sağlığını tehdit eden diğer aygıtlar ise dedektörlerin kalitesiyle beraber kısa sürede yakalanır. SECUDA marka olarak sunduğumuz ve Dünya’nın en kaliteli ürünlerinden bir tanesi olan bu güvenlik ürünü, Perkotek güvencesi ile sizlere en uygun fiyattan sağlanmakta ve kullanım alanları yaratmaktadır.

KAPI TİPİ DEDEKTÖR

Kapı tipi olan metal dedektörler, X ışınlarını radyo frekansı ve kızıl ötesi ile yollama özelliklerine sahiptir. Bu sayede ise ürün kendisini hemen ön plana çıkarmakla beraber, geniş bir enlem ve boylam oranlarına sahip olmakla birlikte en kısa vadede olumlu sonuçlar almanızı sağlar. Böylelikle tüm vücut taraması gerçekleşeceği gibi, var olan diğer düşük frekanslı metaller taramaya dahil olmaz ve giriş – çıkışlarda herhangi bir trafik durumu da yaratılmaz. Son dönemlerde birçok alanda tercih edilen bu ürün tipi, dedektör anlamında bizlere kesin sonuç sunmakla beraber, el dedektörü ile desteklendiği zaman %100’e kadar güvenlik önlemleri almanıza da yardımcı olur. Temel olarak kitleler tarafından bu gibi ürünlerin sıklığı düşünüldüğü zaman ise, her geçen gün daha kapsamlı bir kullanım alanı da söz konusu olmaktadır.

X-RAY BAGAJ ARAMA DEDEKTÖRÜ

Havalimanlarında çok sık karşılaştığımız X-Ray bagaj tarama dedektörü, günümüz şartlarına fazlası ile uygun bir ürün olarak bilinmektedir. Bu sayede ise ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanma olasılığı söz konusu oluyor ve gönderilen X ışınları ile birlikte bagaj içerisinde yer alan tüm ürünler saniyesinde taratılıyor. Havalimanlarının yanı sıra, alışveriş merkezlerinde de aktif olarak kullanılan bu dedektör tipi ürün, kesin ve kalıcı sonuçlar sunmasıyla birlikte içerisinde yer alan her türlü can ve mal sağlığını tehdit eden ürünlerin keşfedilmesi ve tespit edilmesi alanında bir numaralı ürün olarak bilinmektedir. Siz de bu ürünleri web sitemiz üzerinden inceleyerek, Perkotek güvencesi ile sipariş edebilir ve uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler