perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bel Tipi Turnike Sistemi: Geçiş Kontrolünde Güvenilir Çözüm!

Perkotek Teknoloji olarak Avax bel tipi turnike sistemi satışı yapmaktayız. Satışını yapmakta olduğumuz Avax bel tipi turnike sistemi Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de bu turnikelerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Üreticisi olduğumuz bel tipi turnike sistemi, üç kolludur. Kolları bel hizasında olduğu için de bu ismi almıştır. Aynı zamanda tripod turnike olarak da bilinmekte olan bel tipi turnike sisteminin pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Tek ayaklı bel tipi turnike sistemi, çift ayaklı bel tipi turnike sistemi, düşen kollu bel tipi turnike sistemi, paslanmaz bel tipi turnike sistemi, duvar tipi bel tipi turnike sistemi, dekoratif bel tipi turnike sistemi ve boru ayaklı bel tipi turnike sistemi bunların çeşitlerindendir.

Bel tipi turnike sisteminin şu an kullanılmakta olan iki farklı gövdeli modeli bulunmaktadır. Bunlar elektrostatik boyalı olan bel turnikeleri ve paslanmaz çelik bel turnikeleridir. Elektrostatik boyalı olan bel turnikeleri, iç ortamlarda kullanılmak için uygundur. Paslanmaz çelik olan tripod turnikeler ise dış ortamlarda kullanıma uygundur. Su geçirmez özellikte olduğundan dolayı, tüm olumsuz hava koşullarına rağmen kullanılabilmektedir. Zaten bu turnikelerin montajlarını yapmak da çok basittir. Montaj kiti bulunduğu için kolayca monte edilebilir. Aynı zamanda bel tipi turnike sistemi, personel devam kontrol sistemleri cihazları ile de tetiklenebilmektedir. Yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanılarak hem geçiş yetkilendirmeleri hem de geçiş tetiklemeleri bir arada olabilir.

Bel tipi turnike sistemi, genellikle altmış waatlık bir güç ile çalışabilirler. -20 derece ve +60 derece arasındaki bütün sıcaklıklarda sorunsuzca çalışabilen bu turnikeler, iki yönlü olarak geçiş yapılmasına izin verirler. Yani hem giriş hem de çıkış yapmak için kullanılabilmektedirler. Yalnız giriş yaparken, aynı anda çıkış yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Tek taraflı bir şekilde geçiş yapılır. Geçiş yapılırken, turnike kolunun ittirilmesi gerekmektedir. Kol, bir engel niteliği taşımaktadır. Kolu ileri itmeden geçiş yapılamaz. Bel tipi turnike sisteminde darbe emici absorberler bulunmaktadır. Turnikelerin kollarından çok hızlı bir şekilde geçildiğinde, turnike kollarının sabit bir hızda turunu tamamlamaları sağlanmaktadır. Bu turnikelerin göbek mekanizmaları dökümden imal edildiği için zamanla kullanıma bağlı olarak kol boşlukları da oluşmayacaktır.

Bel tipi turnike sistemi, güvenlik sistemlerinde bağlanarak deprem, yangın, afet gibi tüm acil alarm durumlarında da otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Bel turnikelerinde üç konumlu ışıklı gösterge bulunmaktadır. Turnike eğer geçişe hazır ise yeşil ok yanıp sönmektedir. Geçiş izni alındığında ise yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş yapılırken de karşı yönde geçişin yasaklandığına dair kırmızı renkli bir “X” işareti yanmaktadır. Bu turnikeler için ihtiyaca bağlı olarak tüm besleme gerilimi şartları, sizlerin isteklerine göre belirlenebilmektedir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda da call center ekibimiz sizlere uzaktan destek ya da yerinde servis hizmeti vererek yardımcı olacaklardır. CE, ISO 2000 ve ISO 9001 gibi pek çok kalite belgesine sahip olan bel tipi turnike sistemi, geçiş yetkilendirmelerinizi kolayca yapma imkânı sunuyor. bel tipi turnike sistemi fiyatları teklifi almak için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebileceğiniz gibi isterseniz Perkotek Plaza gelerek de bel tipi turnike sistemini yerinde inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler