perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

DEDEKTÖR FİYAT LİSTESİ

Dedektörler, metal eşyaların tespit edilebilmesi için kullanılmakta olan cihazlardır. Dedektörler, kendi içerisinde üç farklı gruba ayrılmaktadır. Bunlar; kapı tipi metal üst arama dedektörleri, el tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray bagaj arama ve tarama dedektörleridir. Bu dedektörlerden kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, okullar, fabrikalar, alışveriş merkezleri gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Tüm bu alanlarda kullanılan dedektör fiyat listesi için sadece alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır.

Öncelikle kapı tipi metal üst arama dedektörlerinden bahsedelim. Bu dedektörler, kişilerin üzerinde yer alan bıçak, tabanca, silah gibi tüm kesici ve delici aletleri tespit edebilmenizi sağlamaktadır. Bu dedektörlerin hassasiyet ayarı yapılabilir. Böylece kemer tokası, madeni para gibi şeylere gereksiz yere alarm vermesini engelleyebilirsiniz. Verilecek olan alarmın da ses seviyesi ayarlanabilmektedir. Bu sayede eğer sizi rahatsız edecek bir seviyede ise kısabilirsiniz. Kapı tipi metal üst arama dedektörleri ekranlarında kaç kez geçiş yapıldığını ve dedektörün kaç kez alarm verdiğini de görebilirsiniz. Bu dedektörler hamile kadınlara, video bantlara vb. zarar da vermezler. Su geçirmez olduklarından ötürü dış ortamlarda da tercih edilebilmektedir. Pek çok modelinde parazit dengeleyicisi bulunmaktadır. Bu sayede ilk açıldıklarında etraftaki metal yoğunluklarını setleyerek bir daha o metallere alarm vermezler. Kapı tipi dedektör fiyat listesi için 0850 811 80 00 numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

El tipi metal üst arama dedektörleri, yüksek seçicilik ve duyarlılık ile çalışmasına devam etmekte olan dedektörlerdir. Bu dedektörler, çok geniş bir tarama alanına sahiptir. Kolay bir kullanıma sahip olan el tipi metal üst arama dedektörleri, gelişmiş teknoloji ile üretilmişlerdir. Rahat ve portatif bir kılıfa sahiptirler. Metal tespit edildiğinde titreşimli olarak uyarı vererek kullanıcısını uyarmaktadır. Üstelik düşük bataryalarda ışıklı ve sesli olarak uyarı verir. El tipi metal üst arama dedektörü, demir olan metalleri ve diğer olan metalleri birbirinden ayırt etmenizi sağlamaktadır. El tipi metal dedektörlere bir metal yaklaştırıldığında bu metaller küçük ise yakından ve büyük ise uzaktan da tespit edilebilmektedir. El tipi dedektör fiyat listesi için bize info@perkotek.com adresi üzerinden yazabilirsiniz.

Xray bagaj arama ve tarama dedektörleri, x ışını teknolojisi ile çalışmasına devam etmekte olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerde öncelikle x ışınları sabit bir kaynaktan karşısındaki foto diyotlara fırlatılmaktadır. Fırlatılan x – ışını ile foto diyotlar arasında herhangi bir nesne bulunuyorsa, ışınlar bu nesneyi delerek karşıya ulaşmaktadır. X ışınlarının delip geçmiş oldukları nesnelerin şekilleri, cinsleri ve atom ağırlıkları foto diyotlar tarafından emilmektedir. X ray bagaj arama ve tarama dedektörlerinin kalitesine göre bu aktarılan görüntüler ekrana siyah – beyaz ya da renkli olarak yansıtılmaktadır. Organik ve inorganik madde x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri, renkli ekranlara sahiptirler. Atom numarası 10’un altında olan nesneler ekrana turuncu renkli, 10 ile 18 arasında olan nesneler yeşil renkli ve 18’den büyük olan nesneler ise mavi renkli olarak yansıtılmaktadır. X ray bagaj arama ve tarama dedektör fiyat listesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları