perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi devriye kontrol sistemleri, güvenlik görevlinizin mesai saatleri içerisinde nerede olduğunu bilmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde güvenlik görevlinizin çalışma saatleri içerisinde nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Güvenlik görevliniz, olması gereken alanda değilse, bu durumu bekçi devriye kontrol sistemleri ile kolaylıkla saptayabilirsiniz. Üstelik bu sistemlerin kullanımları oldukça basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen herkes rahatlıkla bu sistemleri kullanabilmektedir. Devriye tur sistemleri sayesinde özellikle geceleri sizi korumakla yükümlü bekçilerin, siz uyurken çalışma alanlarında yer alıp almadığını tespit edebilirsiniz. Firmamız kurulduğu günden bugüne dek bekçi kontrol çözümleri sunmaktadır. Siz de şüpheli durumlarla karşı karşıyaysanız, hemen bekçi devriye kontrol sistemi edinin!

BEKÇİ DEVRİYE KONTROL SİSTEMLERİ

Bekçi devriye kontrol sistemleri; bekçi akıllı kalemi, tur tanıtım kartları, aktarım yuvası, şarj adaptörü, kontrol noktaları ve bekçi takip yazılımından oluşmaktadır. Bekçi takip yazılımı, bekçiniz saat kaçta nerede ise raporlamaları ile bunları bilmenizi sağlar. Takip yazılımını kullanmak için kısa s-bir eğitim almak yeterlidir. Üstelik bu yazılım ile geçmişe dönük raporlamaları da elde edebilirsiniz. Bekçi kontrol sistemlerinde kullanılan akılla kalemler, paslanmaz çelikten üretilmiştir. Su geçirmez özellikleri ile tüm olumsuz hava koşullarına rağmen güvenle kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm işletim sistemleri ile birlikte uyumlu olarak kullanabileceğiniz bekçi sistemleri, sınırsız tag sayısına sahiptir. Güvenle her alanda tercih edebilirsiniz.

BEKÇİ DEVRİYE KONTROL SİSTEMLERİ FİYATI

Bekçi devriye kontrol sistemleri; alışveriş merkezleri, askeri alanlar, konsolosluklar, hastaneler, holdingler, plazalar ve buna benzer pek çok alanda kullanılırlar. Perkotek ailesi olarak bizler kuruluşumuzdan bugüne dek bekçi devriye kontrol sistemleri satışı gerçekleştirmekteyiz. Siz de güvenliğinizden şüphe ediyorsanız bekçi sistemleri satın alın. Bekçi devriye sistemleri fiyatları da oldukça uygundur. Bütçenizi aşmayacak fiyatlar ile siz de güvenliğin tadını çıkarın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler