perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

VARDİYA PROGRAMI

Vardiya programı, personellerinizin vardiya ayarlamalarını bilgisayar aracılığıyla hatasız olarak yapabilmenizi sağlayan bir programdır. Vardiya programının yetkilendirmeleri sayesinde birden fazla grup yahut kullanıcıya yetki verilebilmektedir. Vardiya programı, personel bilgilerini yedekleyebildiği için de herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda veri kaybını önleyebilmeniz mümkündür. Otomatik olarak veri transferleri sayesinde de program üzerindeki bilgileri personel takip programına doğrudan alabilirsiniz. Vardiya programı ile vardiyalı olarak çalışan personellerinizin vardiya ayarlamalarını program üzerinden hızlıca yapabilirsiniz. Manuel olarak yaptığınız takipte yaşadığınız tüm problemleri vardiya programı ile yok sayabilirsiniz. Yapılan görsel değişiklik ile birlikte vardiya programının kullanımı daha da basitleşmiştir. Programın otomatik olarak mail gönderme özelliği sayesinde de programdan elde edilen giriş ve çıkış bilgileri doğrudan istenilen mail adresine gönderilebilmektedir.

Vardiya programında seçimin yeniden düzenlenmesi sayesinde hızlı bir bakış penceresinde çoklu yahut tekli seçebilme özelliği bulunmaktadır. Raporlamalardaki sayfa yapısının değiştirilmesi de mümkündür. Vardiya programında aynı zamanda giriş ve çıkışlara el ile müdahale yapılırsa, bunu da görebilmeniz mümkündür. Üstelik giriş ve çıkışlarda birden fazla cihaz da kullanılabilmektedir. Program, birden fazla cihazı aynı anda kullanmanıza olanak tanıyacaktır. Üstelik personellerin hangi cihazdan giriş ve çıkış yaptığını görebilmeniz de mümkündür. Kişi bazında ki çıkış ve giriş raporlarında erken çıkmaları ve geç kalmaları da eksik çalışma olarak görebilmeniz mümkündür. Bu eksik çalışmaların toplam süreleri de görülebilmektedir. Avans, maaş, devamsızlık, izin günü vs. hesaplamaları da vardiya programı ile yapabilirsiniz. Vardiya programı, maaş bordrolarına imza çıkarma ve imza ekleme özelliğine de sahiptir.

Vardiya programında birden fazla departman ya da firma açabilmek mümkündür. Esnek raporlamaları sayesinde de programın içerisinde yer alan standart raporları kolayca alabilirsiniz. Dinamik olan çalışma saatlerinizi vardiya programı ile firmanın çalışma saatlerine bakarak alt yapıyı oluşturabilirsiniz. Ayrıca vardiya programında elde edeceğiniz raporları resmi bordro programlarına da aktarabilirsiniz. Program sayesinde elle yapılan takibe göre hata riski hiç yoktur. Bu yüzden de günümüzde giderek daha yaygın bir biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Vardiya programıyüz tanıma sistemi, parmak izi sistemi ve kartlı geçiş sistemi ile birlikte kullanabilirsiniz. Hangi cihazı tercih edeceğiniz tamamen size kalmış olmakla beraber tabi ki ihtiyacınızı göz ardı etmemeniz gerekmektedir. Kullanılacak olan alandaki personel sayısı, hangi sektörde kullanılacağı vs. özellikler tercihi değiştirebilmektedir. Biz özellikle vardiya programı ile yüz tanıma sisteminin kullanılmasını önermekteyiz. 

Vardiya prıogramı ile alabileceğiniz farklı raporlar bulunmaktadır. Bu raporları kişi bazında alabileceğiniz gibi grup bazında da alabilirsiniz. Bunlar; kişi bazında giriş çıkış raporu, kart kullanmayı unutanlar raporu, genel bazda giriş çıkış raporu, elle müdahale edilmiş giriş çıkış hareketleri, kişi bazında geç kalanlar raporu, işe girenler raporu, genel bazda geç kalanlar raporu, işten ayrılanlar raporu, kişi bazında erken çıkanlar raporu, tatil günü çalışanlar raporu, genel bazda erken çıkanlar raporu, izinli personeller raporu, mesaiye kalanlar raporu, not hanesinde yazanların raporu, devamsızlar raporu, aylık devam çizelgesi, kişi bazında maaş bordrosu, genel bazda maaş bordrosu, avans listesi, prim listesi ve maaş zarfı raporlarıdır. Çok daha fazlasını öğrenmek için vakit kaybetmeden arayın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler