perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EAS TAG REMOVER

Eas tag remover, Türkçe olarak etiket sökücü demektedir. Eas tag remover ile ürünlerin üzerinde yer alan sert plastik etiketlerin sökülmesi sağlanmaktadır. Eğer etiketlerin sökülme işlemi eas tag remover ile yapılmazsa, ürüne ciddi ölçüde zarar verilir ve zaten etiketin eas tag remover kullanılmadan ürünün üzerinden çıkarılması da mümkün değildir. Eas tag remover ile sadece sert plastik etiketler ürün üzerinden çıkarılır. Sert plastik etiketler, genellikle giysi mağazalarından aşina olduğumu etiketlerdir. Bu etiketler, ürünlerin üzerine takılırlar. Ürünün satın alınması ile birlikte mağaza kasa görevlilerince ürün üzerinden çıkarılmaktadırlar. El ile etiketleri sökmek, ürünlerin zarar görmesine sebebiyet vermektedir. Eas tag remover sert etiketlerin ürün üzerinden çıkarılması için kullanılıyor olsa da kâğıt etiketlerin ürün üzerinden çıkarılması için kullanılamaz. Kâğıt etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Etiket öldürücü, kâğıt etiketin pasif hale gelmesini sağlar. Kullanımı çok basittir. Ürünün satın alınması ile birlikte mağaza kasa görevlilerince pasif hale getirilir ve böylece mağaza ürün koruma anteninden geçiş yaparken antenin alarm vermesi engellenir.

Eas tag remover kullanılmakta olan sistemlerimizde kullanılabilir olan iki farklı anten modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve RF mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenlerden hangisinin kullanılacak olduğu, mağazada satışını yapmakta olduğunuz ürüne göre değişmektedir. Çünkü farklı model antenler, farklı etiketler ile kullanılmaktadır.

Öncelikle akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerinden bahsedelim. Bu antenlerimiz, mağazaların giriş ve çıkış alanlarına çok kolay bir şekilde monte edilirler. 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahip olan antenlerimiz, Dexilon teknolojisine sahiptirler.  TX + RX ya da mono olarak çalışmasına devam edebilen bu antenlerimiz, çift olarak kullanılmalıdırlar. Anten çiftleri arasındaki mesafe ise kullanılacak olan farklı etiket modellerine göre değişmektedir. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile sert plastik etiketleri kullanacaksanız, anten çiftleri arasındaki mesafeyi iki metre olarak ayarlayabilirsiniz. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile kağıt etiketleri kullanacaksanız, anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Yani bu mesafelerden etiket görülebilecek ve tepki verilecektir.

Eas tag remover kullanılan RF mağaza ürün koruma antenlerimiz ise 8.2 mhz’lik bir radyo frekansına sahiptir. Bu antenlerimiz ile birlikte kullanılmakta olan sert etiketleri eas tag remover ile ürünlerin üzerinden kolayca çıkarabilirsiniz. RF antenlerimiz ile 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri, mini mağaza ürün koruma etiketleri, square mağaza ürün koruma etiketleri gibi etiketleri kullanabilirsiniz.

Eas tag remover kullanılan sistemler hakkında çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Kullanılacak olan farklı anten ve etiket modelleri ve sayısına göre sistemin fiyatı değişecektir. Ancak Sensitive marka mağaza koruma sistemleri fiyatları firmamızda genel olarak çok uygundur. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz!  

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları